Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani nekem sport...

Tudnátok ajánlani nekem sport babakocsit kifejezetten nagy babának?

Figyelt kérdés

A kisfiam 7 hónapos, 9 kg és 73 cm, tehát nem kicsi baba. Szeretném lecserélni a babakocsimat egy jó minőségű sportra. Fontos lenne, hogy tágas legyen, kényelmes ekkora babának is, jó rugózású, stabil kerekekkel. Árban maximum 70.000 forintban gondolkodunk.

Köszönöm, ha segítetek.


2013. jan. 14. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ha esetleg gondolkodtok még babában, akkor érdemes lenne az Espiro Atlantic Air babakocsit megvenni, de ha jól tudom, csak mózessel együtt lehet kapni. Nagyon tágas, nagyon könnyű vele közlekedni, jó minőségű, de nem tudom, külön lehet-e sportrészt venni. Minden jót! [link]
2013. jan. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Abc Design Primo .

Tágas,magas háttámla. Könnyű irányítani

majdnem vízszintesig fektethető

2013. jan. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolkodunk kistestvérben, úgyhogy kifejezetten sportkocsira lenne szükségem, de köszönöm a válaszod.
2013. jan. 14. 09:30
 4/13 A kérdező kommentje:
Nézegettem a neten az Espiro Sprint babakocsit, azt írják kifejezetten nagy babáknak való. Esetleg ismeri valaki? Nem találtam róla véleményt.
2013. jan. 14. 09:32
 5/13 anonim ***** válasza:

úgy keresd hogy baby design sprint.

én nem venném meg,mert nagyon alacsony a háttámlája és 1 évésen már a fülénél lesz a háttámla vége.

2013. jan. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy igazad van. Az ABC design primo magas szülőknek jó? Mert én 172 cm vagyok, a férjem 186 cm magas. Tényleg jó babakocsinak tűnik.
2013. jan. 14. 09:57
 7/13 anonim ***** válasza:
én 166 vagyok férjem 175 nekünk kényelmes. de egy brendonban ki tudjátok próbálni
2013. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pierre Cardin 610 -es baba kocsi szerintem elég nagy babáknak is készült.Az én lányom 16 hónapos,10 kiló és 80 centi....szó szerint elveszik benne :-))))
2013. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van! Nagyon szeretem, nagyon könnyű tolni, irányítani, tetszik, hogy jó magas. Kényelmes, párnázott az ülés. Akciós, mert kivonják a terméket, így már nincs is minden áruházban, de átkérik, ha kell


[link]

2013. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha valakinek van még ötlete, szívesen fogadom.
2013. jan. 14. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!