Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Futástól elapadhat a tejem?

Futástól elapadhat a tejem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem törvényszerű. Ha észreveszed, hogy kevesebb lesz a tejed hagyd abba a futást!
2013. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen .
2013. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 15 éve futok, és mielőtt terhes lettem, félmaratonokat futottam. Az ikreim születése után 6 hónappal újra futni kezdtem heti kétszer fél-fél órával kezdve, fokozatosan növelve az időt. 18 hónapos korukig szoptattam. A tejem mennyisége nem változott semmit, de egy jó melltartó elengedhetetlen. Fontos: nem szabad diétázni, sőt!, és sokat kell inni.

Nem tudom, az előző válaszadók futottak-e valaha rendszeresen ;)

2013. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is futottam félmaratont és már nagyon hiányzik a futás. Kisfiam 15 hetes, tegnap már egy kicsit kocogtam futógépen, egyből jobb kedvem lett. Persze jó lenne, ha nekem is lenne mellette tejem. :)
2013. jan. 15. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!