Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire deformalodhat a baba...

Mennyire deformalodhat a baba feje? Bov. Lent

Figyelt kérdés
3 honapos kislanyom ejjel csak hason alszik jot(ha este leteszem akkor:9-10tol hajnalig, vagy reggel 7ig)altalaban 1 szopizas van ejjel de ritkan 2, csak hason alszik, probaltam oldal fekvesben de egyszeruen felmozogja magat es felebred. nappal termeszetesen oldal fekves es haton. normalis ez? baby orzo es legzesfigyelo beszerelve..soem jelzett meg ..halistennek, valaszokat elore is koszonom
2013. jan. 14. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 5 hónaposan kezdett picit deformálódni a feje. Csak háton hajlandó aludni és egy picit lapos neki. Nem tudsz te se mit csinálni. Elméletileg ha már kúszik-mászik és még nő a koponyája akkor még formálódik annyit a fejecskéje, hogy ne legyen csúnya.
2013. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám csak háton aludt ezért 6 hónapos koráig nagyon lapos volt a feje.Most 14 hónapos de már szép gömbölyű.
2013. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a hátonfekvéstől laposodhat el, a hasonfekvéstől nem annyira. Az én babám is hason alvós (nem tudott háton aludni, így kényelmesebb volt neki), nem laposodott el a fejecskéje.
2013. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 3,5 hós fiam is csak hason alszik éjjel.Neki kicsit hosszúkás a feje.Nem tudom h attól van e.
2013. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, nem tudom milenne a megoldas, probalom haton altatni de fel orat sem pihen ugy, es feliskel, oldalt fekves ugyanennyi(
2013. jan. 14. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!