Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen Tesco-s...

Van valakinek ilyen Tesco-s sportkocsija?

Figyelt kérdés

Véleményeket szeretnék hallani erről a babakocsiról olyanoktól, akiknek van és használják (használták): [link]

Szerettétek-e, meddig bírta, stb. Minden érdekel!



2013. jan. 14. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem tetszik engem is csábított,de eléggé labilisnak tűnik pláne hogy tesco gazdaságos :D
2013. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Nagyon kicsi a kerekke ezzel semmit nem kezdesz főleg nem hosszútávon


2. Nagyon rossz a babának hogy ha el alszik nem tudod hátra dönteni.


Nem tudom mennyibe kerül, de már nagyon jó állapotú babakocsikat lehet venni az aprodon, jofogáson, vaterán stb. 10.000 Ft körül.

2013. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi használtuk szeretük :-) Mi már nagyobb korába 1 évesen használtuk mikor ment de ha elfáradt bele ült . Már a második baba nyomja .
2013. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem ilyet. 3500 ft körül volt a tescoban. Hát egyetlen egyszer használtam, bent boltban, tehát nem kinti terepen. Szerintem nagyon gyenge, és nagyon alacsonyan ül a baba.
2013. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekunk ilyen van.1 eves koraban vettuk nyaralasra.Mar nem aludt akkoriban babakocsiban.Most masfel eves.Hasznaljuk,de nem napi szinten.Szerintem nem labilis,eleg jo,konnyz,nincs bajom vele...egy nagyobbacskanak,aki mar setal is,szerintem megfelelo.
2013. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg azoknak, akik használják is, így tapasztalatból tudtak írni. Nekem is stabil kis babakocsinak tűnik, és az ára is nagyon kecsegtető!
2013. jan. 15. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!