Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ismeritek ezeket a bölcsiket?...

Ismeritek ezeket a bölcsiket? Van más tippetek ami bevált? (Bp. Balaton utca és Honvéd utca)

Figyelt kérdés

Ősszel - azaz még sokára - bölcsibe lesz kénytelen menni a lánykánk. Lassan nézegetem a bölcsiket, ez a kettő van közel hozzánk. Ismeritek? Bevált? Van a Jászai környékén másik bölcsi vagy csana is?

Köszi


2013. jan. 14. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk a Balaton utcaiba fog járni. Egyszer voltunk ott, majd most fogunk beiratkozni, egyelőre még csak lefoglaltuk a helyet. Nagyon tetszett, irtó szimpik a gondozónők, nagyon kedves volt mindenki. Egy belső udvara van a bölcsinek, oda szokták kivinni levegőztetni a gyerekeket de sajnos csak napi egy óra jut egy csoportnak.

A rakparton is van egy bölcsi, ha az még belefér nektek a távolságba, de annak nem tudom a címét.

2013. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mennyi idős a babád? mikortól fog járni bölcsibe?

mindenki azt mondja, hogy nagyon le vagyok maradva a beiratkozással, pedig van még 8 hónap és még csak 6 hós, szóval én nem érzem későnek, de ki tudja...

2013. jan. 15. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy lemaradva, szeptembertől fel fogják venni, az 5. kerületben nincs olyan sok gyerek.

A kislányom 21 hónapos. A tiéd?

2013. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja bocs most olvasom hogy most fél éves.
2013. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen, fél éves, nem egészen 14 hósan már bölcsizni fog.

Külön csoportok vannak kor szerint vagy a bölcsi még ömlesztett?

Rakpartiról nem is tudtam. Mondjuk ez a Balaton jó lenne... a Honvéd utcairól viszont semmit nem találok, csak annyit, hogy talán fizetős, de azt sem tudom mennyit kell fizetni.

2013. jan. 15. 17:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak külön csoportok, kettő biztosan, lehet hogy több is, a mi kislányunk már a nagycsoportba fog járni.

Sajnos a többi bölcsiről én se tudok mert nekünk eleve csak ez jött szóba. Igen mintha a honvéd utcai fizetős lenne de nem biztos. Egyébként elég normális a bölcsivezető a balaton utcában , szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle a többi intézményt is mert úgy tudom hogy ők ilyen központ, szóval a többi intézménnyel is kapcsolatban állnak.

2013. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi, ma elmentem, nem voltunk lemaradva, mindenki január-februárban megy.

Tényleg nagyon kedves és segítőkész volt az Erzsike, beírta a lányunkat, majd májusban értesítenek mailben, hogy felvételt nyert-e, de ha tavaly és tavalyelőtt is befért mindenki, akkor remélem 2012-ben sem volt nagyobb bébibumm.

Van két csoport a picik és a tipegők, Ti ez utóbbi lesztek ezek szerint:) mi meg megyünk a minikék közé. Jól nézett ki a belső udvar, képzelem mi lehet ott, amikor az ovisok kint bandáznak :))

Honvédban a játékóvoda nem vette fel a telefont, de még majd oda is el akarok ugrani a biztonság kedvéért,ők a Honvéd térre járnak ki játszózni és kb két órát kint is vannak, azért az elég nagy levegőzés, nem mondom... mindenesetre ez nagyon jónak tűnik.

Köszi a bíztatást és zökkenőmentes beszoktatást kívánok.:)

2013. jan. 16. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, szuper, örülök neki, akkor remélem tényleg lesz férőhely :-))

Én nem is bánom, hogy nem mennek ki az épületből levegőzni, csak az udvaron maradnak, azért úgy csak biztonságosabb.

2013. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Anyukám is pont ezt mondta a biztonságról, hogy belső udvarban nincs vakságot okozó macskaszar a homokozóban meg autó, ami elé kiszaladna...

:)

2013. jan. 17. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!