Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kisfiam tegnap...

Egy éves kisfiam tegnap kapott bébitaxit, de még olyan kis "mafla" rajta. Sokszor csak lefordul róla, és még nem tudja hajtani, de tanítgatom. Mikortól tudják önállóan használni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem hamarosan igen.Az unokaöcsém is kapott eggyett ő is 1 éves volt.pár hét alatt megtanulta.Nagyon okosak ezek a babák,én is tervezek venni a babámnak.
2009. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15 hós, jó pár hónapja van és nem tudja még használni.Most kezdett el járni, nem tudom van e köze hozzá.
2009. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem hamar megtanulja. biztosan érdekli és sokszor fog próbálkozni.

Én azt szoktam mondani csak azt nem tanulják meg használni ami nincs nekik :)

A kislányom húsvétra kapott egy kismotort (bébi motor :D)

de akkor még nem ért le a lába róla. De próbálkozott vele, nagyon édes volt. Most már cipőben leér a lába, és nagyon próbálja. Először hátra felé ment vele, de most már megtanulta hajtani előre is. nem rodeózik még de csinálja.

2009. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a fiam 10 honaposan kapta, ha ráultettuk, megult rajta-csak ingott-bingtt oldalra, de hajtani tudta a lábával. jopár honapig csak tologatta és pakolta, meg szaladgált vele a lakásban. 1 évesen már maga ráult, de csak a fel-leszállást élvezte.

17 honapos volt kb, amikor már magátol ráult és elindult vele, tehát arra használta,amire gyártották:)

2009. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!