Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terhesség után mikor jön meg...

Terhesség után mikor jön meg először a menstruáció? Befolyásolja az, hogy van még egy pici tejem?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam már nem szoptatok kb 2 hónapja. De még nem jött meg a menstruációm. Lehetséges, hogy addig nem jön meg amíg van egy pici tejem? ( 1-2 csepp, és csak akkor ha nagyon megnyomom olyankor tudom belőle kinyomni.)
2013. jan. 16. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja.= hónapos volt a lányom amikor megjött,19 hónapos koráig szopizott.
2013. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos
2013. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolja :)

Nekem 9 hónap után jött meg, és utána még sokáig szoptattam.


Elvileg, onnantól, hogy nem szoptatsz: 6 héten belül illik megjönni.

2013. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De befolyásolja. Nekem elmagyarázta a nőgyógyászom, hogy onnantól kezdve, hogy már egy csepp sincs 4-6 héten belül kell megjönnie legkésőbb. Hamarabb megjöhet. Van, akinek szoptatás alatt is megjön.
2013. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a szopi abbahagyása után még akár fél évvel is csöpöghet kis tej...
2013. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nem a cseppek számán van a lényeg, hanem a szoptatás végén! (onnantól 6 héten belül)
2013. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a szoptatás vége a lényeg, henam az amikor már 100%-ig elapad a tej. Nem értem, hogy aki nem tudja miért ír hülyeséget. Én 2 hónapja jártam többször dokihoz emiatt, mert el akartam kezdeni szedni a fogamzásgátlót, de nem jött meg, pedig már nem szoptattam 3 hónapja. Ugyanígy volt még egy csepp, ha megnyomtam a mellem. Azt mondta, hogy amikor teljesen elapad (ezek a cseppek is), onnantól számít a 6 hét, mert még ilyenkor is magas valamelyik hormon szintje (ha jól emlékszem a prolaktin). Így is történt utána. Ha nekem nem hiszed el, akkor kérdezd meg az orvosodat, de itt úgyis egy csomóan hülyeséget fognak neked írni, mert névtelenül bármit lehet.
2013. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 8 héttel jött meg! 3 hétig tudtam szoptatni!
2013. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem még bőven jött tej a mellemből, amikor már mestruáltam, 4 héttel szülés után rögtön meg is jött (pech...), azóta is 28 naponta. Tej kb. a baba 8 hetes koráig jött (ill. csöpögött csak, sajnos).
2013. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!