Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám már aludt...

6 hónapos babám már aludt 10-12 órát éjszaka. most megint felébred éjszakánként, meg kell etetnem és alszik reggelig. Fogzik is már régóta. Ha vége a fogzásnak visszaáll a reggelig alvás? Létezik hogy a foga miatt nem eszik eleget napközben?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
igen nekünk visszaállt, pedig 2 hónapig kelt éjjel és addig nem tudott elaludni amíg nem kapott enni. pedig tuti nem az éhség keltette, csak ugye megéhezett a fenn lét közbe. az pedig simán lehet hogy a foga miatt nem eszik én ma du 2kor tudtam beleimádkozni egy rendes adagot. itasd sokat ha enni nem is eszik.
2013. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idős a Babád?Inni tényleg sokat iszik,éjszaka is elfogadja egy darabig,de aztán kér enni.Előfordul hogy elég neki a víz.Pár nap ez az étvágytalanság?Köszi a válaszod,megnyugtató:)
2013. jan. 16. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem 9 hónapos. 1-2nap és meglesz a következő fogunk, hát ne tudd meg mennyit eszik ezekbe a napokba.. délelőtt szinte semmi, duán pótolja valamelyest.
2013. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen felborult a napirendje!Ha kijön a foga visszaáll?Ráadásul a mászást kezdi vagy ilyesmi,éjszaka tolja ki magát de főleg a foga!iszonyat be van neki dagadva!Sajnálom szegényt!A nappali alvások is nehezebbek!
2013. jan. 18. 11:40
 5/8 anonim ***** válasza:
hát hogy visszaáll-e? nálunk nem( de lehet azért mert még a következő fogak zavarnak). de az éjjeli alvás igen és ez nekem már elég. de a mozgásfejlődés miatt is kelhet, rosszban a jó hogy egybe letudjátok :/.
2013. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálunk egyébként minden nehézség egyszerre jött eddig,de valóban jó így,csak már látnám a végét:))))!Én úgy gondolom ha már a foga kijön,mert ne tudd meg az alsó ínye végig be van dagadva,és rág mindent!Na majd látjuk!Köszönöm hogy mindig válaszolsz!szép napot!
2013. jan. 23. 12:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit szívesen segítek ha tudok. látod már hogy fehérlene? mi most a szemfogakkal leszünk megáldva még csak dagadt az is de már olyanok vannak amik 6fognál se voltak. piros popsi stb.. :/
2013. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én látom hogy nagyon be van dagadva,fehérlik is az alsó két metszőt látom is.de azt már régóta.A védőnő azt mondja nagyon durva,mindjárt kint van,de az orvos meg egy barátnőm akinek szintén hasonló korú a babája azt mondták,hogy ááá,még messze van.Kész vagyok.De már majdnem mászik,egyre ügyesebb,de el vagyok keseredve,mert1-2 óra felé megint fent van már egy hete,akárhogy csinálom a napját.Ha többször etetem kevesebbet,akkor is,ha csak mikor sír a kaja után,ritkábban akkor sem eszik többet és ugyanúgy felkel.ha 6-7 körül altatom még egy kicsit akkor is ha 5 után már nem altatom akkor is.Próbálom vízzel meg neurophennel,dentinoxszal visszaaltatni,de legtöbbször csak a tápival,és elég neki pár korty(max.1 dl.)és alszik.A legújabb hogy 7kor fent van,amióta nem eszik teljes adagot,mert szándékosan csökkentem,hátha nem kéri és elég neki a víz...Leszokik erről a hajnali tápiról ha minden ok neki vagy mit csináljak?
2013. jan. 27. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!