Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babámat, hogyan...

Mary34 kérdése:

8 hónapos babámat, hogyan tudnám beszoktatni a kiságyba aludni? Eddig velünk aludt.

Figyelt kérdés

#szoktatás #Kiságyba
2013. jan. 16. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább is elég nehezen.Lessz sírás az tuti!!
2013. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

minden nap egy kicsit tedd bele, hogy szokja az új környezetet.

tedd oda a kedvenc játékait, nappal is tedd be a kiságyba.


de ha nagyon fáradt, akkor sztem bárhol elalszanak a kicsik :)

2013. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 marcsa2324 ***** válasza:
55%
Hát nekünk is volt vele problémánk, de sikerült. Nagyon sajnáltam, de muszáj volt.Első nap volt fél óra üvöltés aztán következő nap már csak 20 perc és így szépen minden nap csökkent az idő aztán már ő megy magától az ágyikójához amikor halja hogy tente. Nagyon kemény volt mert nem csak ő sírt hanem én is , tényleg nagyon kemény, de ha ti is nyugodtan akartok aludni akkor muszáj ezt megtenni.
2013. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs életbevágó oka, szerntem ne most kezdd el. Ebben a korban jön a szeparációs szorongás, azt érdemes megvárni, hogy elmúljon. A mi lányunk 19 hónaposan önmaga költözött át a kiságyba, igaz, eleinte a nagy ágyunkhoz volt tolva oldalkocsiként, aztán később került önálló helyre.
2013. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem most kellene kezdeni,de ajakhasadékkal született és emiatt iszonyat hasfájós volt.Aztán mire az elmúlt és lehetett volna beszoktatni,addigra mennünk kellett a műtétre. :-((Egyébként az a gondom,hogy még most is legalább 8-szor felkel éjszaka,de ha érzi,hogy ott vagyok megnyugszik és alszik tovább.Nem tudom ez hogyan menne kiságyban.Az ágyunk mellett van.
2013. jan. 16. 19:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg úgy, hogy elaltatod magad mellett és utána átrakod a kiságyba. Ha ébred simogasd meg, fogd a kezét.
2013. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó v.ok. kedves első válaszoló, szerintem a kérdezőt nem a te rosszindulatú válaszod érdekli ezt megtarthattad volna magadnak.
2013. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt írta, hogy nem biztos, hogy ez a legjobb kor ehhez:).

Illetve, azt jól értem, hogy csak a közös ágyból szeretnéd"kitenni" de egy szobában maradnátok? Mert ez azért szerintem most is megvalósítható, úgy, például,ahogy előttem is írta az egyik válaszoló. Elaltatod magad mellett és átteszed amikor már mélyen alszik. Vagy: leszerelhető a kiságy oldala? Ha igen, akkor azt levenném, odatolnám a nagyágy mellé, így melletted lenne de már a saját helyén. Csak átnyúlsz és megsimogatod. AZtán ha ez megy, akkor akár vissza is kerülhet a rács, és eltávolodhat a kiságy a nagytól:).

De az is lehet ám, hogy mindenféle hókuszpókusz nélkül aludna szépen a kiságyban, egy próbát megér:). Ha nem, akkor jöhetnek a fenti tippek:).

2013. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!