Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen alvási-evési szokásai...

Milyen alvási-evési szokásai vannak 4 hónapos tápszeres babádnak?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam napi 5x eszik, 180 ml-et, tehát nem hinném, hogy éves, mégis ha este 10-11-kor eszik utoljára, már hajnal 5-kor nyüszög. Ilyenkor megetetem, és visszaalszik, úgy 8-9-ig, de onnantól felszínes az alvása. Majd napközben 2x fél órát, és délután (nem mindig) 2-3 órát, de ez 5-ig bezárólag. Ez szerintetek elég, rendben van így? Miért nem bírja ki az éjszakát kaja nélkül? Max 6 óra egyben egy tápszeres babánál csak nekem fura? Máshol azt olvasom, az ilyen korú babák már 10-12 órát is alszanak egyben.
2013. jan. 16. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4,5 hónapos naponta 6x 160ml eszik, este fél 11-kor eszi utoljára, reggel fél7-kor először. Már elkezdtem a hozzátáplálást is így napközben krumplit répát almát is kap pár kanállal. Az alvással nagy bajok vannak napközben 2x 30 percet alszik, délután max. 40 percet. Este éjfélnél hamarabb nem alszik.. Szóval ő is max.6 órát alszik.. De hozzáteszem egy hónappal ezelőtt aludt este 10-től reggel 7-ig. Nem tudom mitől változott ennyit.. Régebben napközbe 1,5 órát ébren volt aztán aludt 1 órát, és így ment egészen az esti utolsó etetésig.. most meg alig alszik..
2013. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szandy89 ***** válasza:
Az én kisfiam 3 hónapos és már csak 4-szer eszik egy nap! Abból a déli evés főzelék a reggeli,délutáni és esti pedig tápszer:180ml. Este 7-től reggel fél8-ig alszik! Napközben változó.van mikor csak 2-szer 3-szor fél órát de van mikor délután 2-3 órát is alszik!
2013. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

5-ször eszik 170 ml-t (fele anyatej-fele tápszer) és minden evése után van alvás is, tehát 5-ször alszik. Ezek 30 perces alvások, kivéve a legutolsó-estit, akkor 1,5-2 órát is alszik fürdés előtt. Este kb 11 körül alszik el, és reggel 7-8 között van a reggeli.

A héten tölti a 4. hónapját.

2013. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!