Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes pici babámra szinte...

Mariann40 kérdése:

Egy hetes pici babámra szinte bármilyen rugit adok, kirúgja magát a lábrészből. Próbáltam zoknit húzni a rugira de az sem tartotta sokáig a lábán. Van valakinek esetleg ötlete, hogy mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyok még rá a rugik. De ilyankor nagyon gyorsan nőnek. Szerintem ha nem kényelmetlen neki, akkor nem gond. Vagy próbálj rá kisebbet adni.
2013. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs ötletem, de az én babámnál is ez volt. A legkisebb rugi is nagy volt rá, pedig nem született picike súllyal és hosszal. 3-4 hetes korára belenőtt, és már nem rúgta ki magát a lábrészből.
2013. jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egy-egy gumikarikát tettem mindkét bokájára, rendes gumiszalagból (amit ruhákba bevarrnak) készitettem olyat, ami nem szoritja, de azért már megtartja a rugdalózót.
2013. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Azt hittem ez csak nálunk probléma. :) Kislányom 11 hetes de még mindig ez van. Vannak olyan rugit, amiknek szűk a lábrésze, nekünk ez vált be. Illetve rugi hegyett body+harisnya.
2013. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó, nálunk éppen ezért utoljára két hetesen hordott rugit, most 8 hónapos. Én is utáltam őket amúgy, ő meg ahogy felvette őket, csak nyöszörgött, amikor nadrágot adtam rá bodyval, akkor meg totál megnyugodott. :) Nem szerette, nem használtuk, próbálj ki mást esetleg. :)


És sok boldogságot a Picihez! :)

2013. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hajgumi, az a puhább-vastagabb fajta, hogy tényleg nehogy vágja a bokáját. Amúgy meg azok a jó rugik, amiknek hátul a sarok fölött van egy kis gumis rész, és abból soha nem csúszik ki a babám lába! Szerintem pici babáknak sokkal kényelmesebb egy jó méretű, jól szabott rugi, mint bady és nadrág, vagy van aki a bady-t sem szereti a gyerekére adni...
2013. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is próbáltuk a gumis rugikat, abból is kiszedte a lábát. Én is azt hittem, hogy a rugi kényelmesebb neki, na de mégis csak azt kell nézni talán, hogy miben érzi jól magát, nem? :) Hát a miénk pl. rugiban nagyon nem, nadrágban meg remekül. :) Innentől már nincs min töprengeni. :)))
2013. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gumigyűrű, hajgumi a megoldás, én sima befőttes gumit szoktam rá tenni, akkorát hogy ne szorítsa, és persze csak akkor ha figyelek rá, felügyelet nélkül nem hagyom így (2,5 hós - még nem hiszem hogy megenné ha elszakadna, de sose lehet tudni). Kacérkodtam a gondolattal hogy varrok neki nadrággumiból ilyen rögzítőt, de még lusta voltam :-)
2013. jan. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 17. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!