Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit aggódom, ugye nincs baja?

Kicsit aggódom, ugye nincs baja?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3,15kg-mal született, 3kg volt, mikor hazahoztuk. Most 3,5 hónapos és 7,8kg (62cm)! Majd' havi két kilókat hízik. Csak anyatejes. Igény szerint eszik, "kiköpi a cicit", ha jòllakott. Doktornéni, védőnő dícséri, hogy szép nagy baba, majd lassul ez a növekedés. Eleven, erős, mosolygós baba. Ugye nem lesz ebből sem most, sem később baja?
2013. jan. 17. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

mitöl?????

örülj neki ennyi tejcsid van és ily tápláló

2013. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 wartburg353s ***** válasza:
100%
Dehogy lesz. Örülj neki, hogy szépen fejlődik.
2013. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel az orvosodnak sem, akkor gyorsan cseréld le...
2013. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
elhiszem,én is aggódtam,hogy nagyon gyorsan nő a fiam,de a doki nekem is azt mondta,hogy semmi gond :) aztán szépen lassulni kezdett a gyors növekedés,bár 9 hónaposan is 1 éves méretei vannak,nyugodj meg nincs semmi baja :)
2013. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én lánykám még nagyobb, úgyhogy nyugi :)


4150 g-mal született, 4000 g-mal hoztuk haza a kórházból (58 cm). 3 hónaposan 8200g volt és 66 cm, 4 hónaposan 9000 g, 6 hónaposan már 10 kg 71 cm. Úgyhogy Ő is hízott ám rendesen az elején, viszont 3 hónapos korától amint látod lelassult a hízása, és most 9,5 hónaposan 12kg de ehhez 79 cm, kb egy 14 hónapos gyerek méretei :)

Ettől semmi gondja nem lesz, vannak babák, akik az első fél évben híznak ütemesebben, de majd lelassul ez, ne aggódj :)

2013. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetes a fiam, 8 kg, 65 cm. Már hátról oldalra fordul és onnan kis segítséggel hasra, és próbálkozik a hasról hátra fordulással is-párszor sikerült neki. Nekem az egyik gyerekorvos mondta, ilyen súllyal problémája lesz a mozgással....Szóval szerintem ne aggódj, én sem teszem, láttam már nagyon duci anyatejes/tápszeres babát is, ők is futnak, fociznak már...
2013. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok. 3100-gyel jöttünk ki a kórházból 53 és cm-rel.
2013. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!