Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orrszívó porszívód...

Milyen orrszívó porszívód van? Főleg elektromos érdekelne. Bevállt? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Orrszi-porszi van, a porszívós, nkünk bevált.
2013. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 krisztivan ***** válasza:
Nálunk a környezetünkben nem vált be az elektromos és ezért mi is a porszívósat vettük.
2013. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pesztonka, ami semmit nem szív ki, szóval vettem egy porszívósat.
2013. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak a porszívós ér valamit (volt elektromos). Felesleges szenvedtetni szegény gyereket. Hatásosabb és gyorsabb.
2013. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van elemes és porszívós is. A porszívós erősebb, de macerás folyton összerakni, az elemes is teljesen jó, kicsit tovább kell csak használni, de mivel zenél, nem bánja a babám.
2013. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk mindketto van igy leirom neked mindkettonek az elonyet. Az elekromos orrszivonk DR. Bee marka (kulfoldon vettuk) a proszivora csatlakoztato orszivonk meg orszi porszi.

Amikor a babanak elkezd folyni az orra mindig vizes folyaskent indul. Ilyenkor nagyon hasznos az elektromos orrszivo mert jol leszivja a vizes folyast pillanatok alatt. Viszont 2 perc mulva mar megint szortyog a baba mert feltelik az orra. Pl. etetes vagy szopizas alkalmaval csak fogod az elektromos orrszivot es odaszippantasz es a baba tud enni. Nem kell hozza a proszivo, nem kell bedugni, elinditani, konektor kozelebe menni... Az elektromos orrszivot hordozhatod barhova es amennyiben vizes az orrfolyas ejszaka is hasznos etetesnel vagy szopinal. En maximalisan megvoltam vele elegedve.

Viszont! Ha az orrbol mar sargas valladek jon vagy vastagabb akkor az elekrtomos orrszivo semmit sem er. Ehez mar egy nagyobb szivaso, ereju porszivos orrszivo kell ami leszivja a lerakodott valladekot. Ezt az elektromos nem tudja. De ilyen esetben nem is kell egy etetes alatt 2-3-szor leszivni mert, ha mar a valladek nem vizes akkor eleg ha akkar 2 orankent jol leszivod neki (de ez lehet akkar orankent vagy 3 orankent, ezt neked kell kitapasztalni). Ebben az esetben az orra mar nem folyik annyira, hogy zavarja az evesben viszont lerakodik. 2 orankent mar nem annyira maceras elinditani a porszivot es racsatlakoztani a szerkentyut. De amikor vizes a orrvalladek akkor szerintem az elektromos nagyon jo mert nallunk olyan is volt, hogy egy eves alatt legalabb 4-szer szivtam le az orrat, hogy szegeny tudon szopizni mert nem kapott levegot. Csak odatartottam es mar keszen is volt. Ejszaka is szivtam le neki ugy a vizes valladekot, hogy fel sem ebredt ra. De proszivosat mindenkeppen vegyel mert az viszont nagyon jol leszivja a vastagabb valladekot es nem tud lerakodni neki hosszu ideig, hogy arcureggyuladast kapjon.

2013. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Graco elektromos van és tökéletesen bevált! Mivel jó én nem szenvedtetem a babámat porszívóssal.
2013. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. jan. 17. 11:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is sokáig Graco elektromos volt, mert azt hittem az jobb, de csak akkor jöttem rá hogy semmit nem ér, mikor elromlott és vettünk Orrszi-porszi-t. Azóta alaposan ki van szívva a gyerekek orra, és a nagyobbik, aki még nem igazán fújja ki, végre nem taknyos állandóan. Addig mindig csak kicsit megszívta neki az elektromosunk, de maradt az orrfolyás.

A 7-es válaszolónak üzenném, hogy nem szenved tőle a baba, nem tudom honnan szedted ezt a baromságot! Én is kipróbáltam magamon, egyáltalán nem fáj vagy kellemetlen, egyszerűen jobban kiszívja mint az elektromos.

Amúgy utazáskor, nyaraláskor biztos hogy jó ha van egy kézi elektromos is, amihez nem kell porszívó.

2013. jan. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk az sem mindegy, hogy a gyerek vigyorog vagy ordít közbe. A porszívóstól üvölt, le kell fogni, egyedül képtelenség kiszívatni neki. Az elektromostól vigyorog közben és még jól ki is szívja...de kinek a pap kinek a papné.
2013. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!