Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen kreatív játékokat...

Ti milyen kreatív játékokat készítettetek saját kezűleg?

Figyelt kérdés

10 hónapos a fiam és imádja a golyópályát,esetleg még ötletek amit kartonból,vagy textilből lehet csinálni ?

Köszi a válaszokat :)


2013. jan. 17. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én antikreatív vagyok, annyit csináltam, hogy üres vizesflakonba tettem fél maréknyi rizsszemet, ez volt a csörgő. Tetszett neki. Később wc-papír kartongurigájából csináltam neki egy bábot. Nem volt hosszúéletű, de mindig megmosolyogtatta, mikor vicceltem neki vele.
2013. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

en karacsonyfat varrtam neki, egy muanyag kupot vontem be anyaggal, majd varrtam ra gombokat, es filcbol varrtam ki diszeket, nagyon szereti bar nagyobb babanak valo mind 10 hos, jovo karacsonyra viszont biztos elvezne, maga tudja disziteni

varrtam meg neki macit filcbol, alvosallatka ha eppen olyan kedve van

a golyopalyat hogy csinaltad? milyen labdat hasznaltok?

2013. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy nagyobb kartonra felragyasztottam ferdén Papír konyhai kéztörlő gurigáit és fentről indítva pingponglabdát száguldoztattam le :)
2013. jan. 21. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!