Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Együttalvós anyukák! Intim...

Együttalvós anyukák! Intim kérdésem lehet?

Figyelt kérdés
Akik egy ágyban alszanak a babájukkal, azok hogyan és mikor oldják meg a házaséletet?
2013. jan. 17. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nappaliban, a kisszobában a heverőn, zuhanykabinban... vagy a hálószobában úgy, hogy biztonságos helyre fektetem a kicsit, majd az első ébredésnél jön csak át a nagyágyba.
2013. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Akinek a kiságy a szülői ágy mellett van, az hogy oldja meg, ugyan úgy!

Vagy az alvó gyerek mellet, vagy kint a nappaliban, vagy a kinyhában, fürdőben, wc-Ben, földön.

2013. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk úgy volt együttalvás, hogy a gyerekszobában volt egy ifjúsági (nem egész kétszemélyes) sarokágy. Ott aludtam vele, mikor már kb. 2 évesen a kiságyból kikerült (nagyon nem csípte). Ha elaludt, akkor a mi ágyunkon szabad volt a terep. Addig őt kipárnáztam, a földön is voltak párnák (az ágy díszpárnái), szóval ha esik, akkor is puhára.
2013. jan. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy gyerekkel egy ágyban nem jó ötlet. Mármint úgy, hogy apuka is ott alszik. Ti otthon vagytok ketten, de apuka nem tud úgy aludni normálisan (és szerintem te sem), ha egy ágyban feszengtek, netán felsír, szoptatod stb. Legyen egy külön ágy inkább arra, hogy te a gyerek mellé fekhess, ha szeretné, közel is lehet hozzátok, de ne egy ágyban. Ezt akkor látod be majd legjobban, mikor a gyerek már ovis vagy kezd leválni rólad, akár egyedül is alszik, te meg már furán érzed magad a pároddal kettesnben maradva az ágyban, netán elhidegültök. Ne várd meg, míg magad jössz rá erre, inkább most higyjél nekünk.
2013. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

utolsónak igaza van!!!!

1 évesen tettük át másik szobába ott maradtam mellette 1 évig 2 évesen van hogy altatom megfogom a kezét és alszik is és ki is jöhetek a szobából.

most születik a kistesoja ugy vélem ugy lesz marad a gyerekszoba oda be a kicsi is szokják egymást én meg 3 óránként átmegyek

2013. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Másik szobában.
2013. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Mi nagyon kényelmesen elférünk a gyerekkel, nem feszengünk, mindenki nyugodtan alszik!

2mx3m ágy.

Nem kell éjjel kelnem, átsétálni a gyerekhez, megnyugtatni, vissza alattni...

Férjemmel olyan a kapcsolatunk mint 4 éve, mikor megszületett a Lányunk, akkor is egymásnak háttal aludtunk, most is, mindenki az ágy másik felén.

Most a gyerek köztünk, este együtt nézzük, gyönyörködünk benne, megbeszéljük mi újat csinált a gyerek....

2013. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly hogy a gyerek mellett füle hallatára megy a szex??? Ez csak nekem fura?? Ja és jó még csecsemőként nem tudja hova tenni a hangokat de később? Honna tudjátok hogy nem ébred fel, vagy nem hallja félfüllel? Vagy halálos csendben csinálja mindenki?
2013. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen egyetértek a négyes hozzászólóval!!


Nekünk is van ismerősünk, 3 éves a gyerkőc, együtt alszanak hármasban a nagyágyban, apa feszeng a szélén 20 cm-en, baba középen szétterülve, anya-apa elhidegülve, ingerültek, mert nem tudnak rendesen aludni. Kinek jó ez? Szerintem ez a babának se, kell neki a külön, saját hely és kell a szülőknek is a nyugodt pihenés és alvás, a házasélet után.


Nálunk a baba az első pillanattól kezdve a saját szobájában alszik, ha gondja van, én fekszem oda mellé. Apa dolgozik, kell neki a nyugodt pihenés a saját helyén.

Ha egy szobánk lenne is külön ágyban aludna a baba!

2013. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván van olyan, ahol nem megy az együtt alvás, nincs ezzel baj. De ezt majd eldöntik a szülők. Nem kell eleve rossznak feltételezni azt, ami valakinek nem jön be.

Ha a szülők és a gyerek is úgy tudnak jól aludni, hogy együtt/ külön alszanak, akkor az a jó. Nem kell túlbonyolítani.

2013. jan. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!