Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én rontottam el valamit vagy...

Én rontottam el valamit vagy mi az oka?

Figyelt kérdés

Most lesz 3honapos a kisfiam es csak este hajlandó elaludni a kiságyába.

Napközben akármennyire álmos is ha beteszem egyből elkezd sirni (csak iszit,mert ha kiveszem egyből abbahagyja)

Hgyan tudnam odaszoktatni hogy napközben is ott kell elaludni??

Vagy babakocsiban alszik el vagy hordozoba vagy ha beöltöztetem mintha elmennenk setalni..de ez nem normàlis viszont nem tudok mar mit kitalalni.


Ti hogy szoktattatok oda?

Nem cicizik tàpszeres.



2013. jan. 17. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

èn ha rendesen bealszik leteszem

kicsit besötétíttek neki.

ha akkor nem alszik el egy óra után tuti ellaszik és ott.


nem rontottál el semmit, 3 hósan nem hisztizik még egy gyerek.

2013. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem rontottál el semmit.

Nem "hiszti", három hónaposan teljesen normális és alapvető igénye a közelséged:). Akárcsak az evés, ivás, vagy tiszta pelus. Ha kiveszed mikor sír, nem a "hisztinek" engedsz, hanem ezt az alapvető igényét elégíted ki:).

Altasd el ahogy eddig majd tedd az ágyába ha muszáj. A muszájt úgy értem, hogy akkor, ha _Neked_ valami miatt nagyon nem jó ha máshol alszik, nem pedig "külső" nyomásra szeretnéd az ágyában altatni.

2013. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom miért tápszeres, nem is akarok most ebben vájkálni, de azt tudd hogy a szoptatás náluk nem csak evés, hanem fájdalomcsillapító, nyugtató, az érzelmi szükségleteik kielégítésében is nagy szerepe van. Ha nem szoptatod akkor bizony normális, hogy SOKKAL több testközelséget igényel a babád mint akiket szoptatnak. Én azt tanácsolom hogy hordozd sokat, mert így talán megkapja azt a testközelséget, amit a szoptatás kimaradásával nem kap meg. Ne vond meg tőle ezt az élményt, neki még nagyon nagy szüksége van arra hogy anyán lógjon. Aki szopik, annak ugye megvan eleve napi több óra anyán lógás, nála szerintem természetes hogy máshogy kell pótolni ezt a dolgot. Még akkor is, ha így nem alszik a kiságyában, csak rajtad.
2013. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az én babám is csak éjjel alszik az ágyában, napközben a babakocsiban, vagy a mi ágyunkon. Egy időben a hátamon is szeretett aludni, de erről leszokott. Nem tartom ezt olyan kardinális kérdésnek, hogy különösebben stresszeljem magam rajta.
2013. jan. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valszokat.

Nem azert tápszeres mert nem akartam szoptatni,sajnos csak egy hónapig volt tejem hiaba ittam a teat ra vagy ettem barmit.

2013. jan. 17. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!