Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányom soha nem...

9 hónapos kislányom soha nem volt jó evő. Tápszeres lett reflux miatt, amit aztán kinőtt. A hozzátáplálásnál a kanalat nehezen fogadta el, igazán semmi nem ízlett neki. Gyakran gondoltam kivárom mikor éhezik meg igazán, de meddig várjak?

Figyelt kérdés
Gondolom a fogzás is rátehet, de ennyire? A doktornőjével megbeszélve sok mindennel próbálkoztunk, Legszivesebben tápszert enne, néha még azt sem. Most éppen mindentől hisztirohamot kap, a karomból is kifeszíti magát. Sehogy nem fogad el semmit. Teljesen tanácstalan vagyok. Jelenleg 4 óránként etetnék. Szerintetek várjak többet? Általában nem birom sokáig a sírást és megetetem tápszerrel, ha már 5 órája sem evett. Várjak ettől is többet?
2013. jan. 17. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várd me hogy sírjon, mert ha rossz élménnyel párosul az evés, csak rosszabb lesz:(.

Pár napig adj tápszert, hagyd kicsit "békén", és próbáld újra.

Darabosat, falatokat(BLW "módszer") adtál már a kezébe? Az egészen új élmény lenne neki, lehet, hogy érdekelné és megtetszene neki:). Az én kislányom is elutasította a kanalat mikor a hozzátáplálás elején 3napos láza lett, pár napig megint csak szopott. Ekkor találtam rá a BLWre és nekünk nagyon bejött:).

2013. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, igen sazoktam a kezébe adni falatokat, de minimálisat rágcsál rajta, ha egyáltalán a szájába veszi. Azért utánanézek pontosabban is ennek a módszernek. Valakinek más tapasztalat?
2013. jan. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!