Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Beba...

Mi a véleményetek a Beba tápszerről?

Figyelt kérdés
Kislányom 3hónapos és estére nem marad elég tejem,ezért a vacsit pótolom.ezt irta a doktornő.mi a tapasztalatotok?
2013. jan. 17. 14:26
 1/9 A kérdező kommentje:
HA pro.1
2013. jan. 17. 14:44
 2/9 anonim ***** válasza:
az én babám mondjuk csak 3 hetes de nekünk egyáltalán nem vált be a beba HA start pro mert nagyon fájt a hasa tőle és nem tudott kakálni.ezért váltottunk a Lagtogen Harmony-ra,ami kifejezetten hasfájós babáknak van,még csak tegnaptól eszi igy változást még nem vettem észre de remélem lesz...
2013. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ugyanezt eszi a lányom már 3 hónapja, nagyon büdös tápszer, de nagyon jó.Szereti a lányom, szépen fejlődik tőle,kakilni 2 naponta kakil, de ez is normális,próbáltunk még 2-3 féle tápszert,azoktól se ment gyakrabban.Amúgy ő is csak kiegészítésként kapja, vacsorára, meg délben.Amikor hasfájós volt, adtam neki infacol cseppeket, de szerintem ez nem a tápszer miatt volt, hanem a tejben volt valami...

Nekünk nagyon bevált, ezzel kezdtük és visszatértünk rá.

egy bajom van vele, elég drága

2013. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Golan Trevize ***** válasza:

Azon kívül, hogy drága, semmi más bajunk nem volt vele.

Egy éves korukig Bebát ettek, most álltunk át a Milupa tejitalra, mert már csak lefekvéskor isznak 1-2 decit.

2013. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi is ezt használtuk és használjuk a mai napig, jobban bevált, mint a többi. könnyen oldódik, nem csomósodik, babám imádja.
2013. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be, ezzel kezdtünk, mert nem tudtam szoptatni, fájt a hasa tőle, szorulása volt szegénynek. Mi váltottunk Milumil Komfort 1-re, elmúlt a hasfájása, rendeződött a széklete. Mi maradtunk a Milumil-nél, most is azt eszik, csak Milumil 1 Optimát.
2013. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6hónapos koráig ezt kapta a lányom,pontosabban a Beba Pro HA Start-ot,mert jó súlyú baba volt,így nem volt értelme váltani HA Pro 1-re.

Neki bevált,nem volt hasfájós tőle,nem volt szorulása sem,jól fejlődött,csak tényleg jó drága volt még felíratva is.

7hónapos korától pedig Milupa tápszert iszik,a simát,nem HA-t.

2013. jan. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem izlik neki.nem itta meg.vagy csak nem volt éhes
2013. jan. 18. 10:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, amikor a tejem kevés volt már akkor kiegészítésnek ezt írta fel a doki, de csak jót tudok mondani :)
2013. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!