Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hordozható légzésfigyelő,...

Hordozható légzésfigyelő, próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Most láttam, létezik olyan légzásfigyelő, melyet pelenkára lehet csatolni. Számomra elég jó megoldásnak tűnik, hiszen bárhol (kiságyban, babakocsiban) alszik a baba, a légzése figyelve van.

Konkrétan a RESPISENSE Ditto hordozható légzésfigyelő találtam, de biztosan vannak más típusok is.


Próbálta már valaki? Vélemények? Illeszkedik pontosan a babára?


Előre is köszönöm a válaszaitokat.



2013. jan. 17. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk snuza halo volt. A kiságyban volt rendes légzésfigyelőnk, de ezt a babakocsiban, hordozóban is rá tudtam tenni. Nekem hatalmas megnyugvás volt, mert a lányomnak 3 hetesen 2-szer leállt a légzése (ez nem általános dolog, a nagyobbammal nem volt ilyen gond)
2013. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk az első 2 hónapban sokszor besípolt, mert nagyon vékonyka volt a lányom, és nem mindig érintkezett rendesen a bőrével. Aztán amikor 6-7 hónapos lett és álmában forgolódott nem raktuk rá többet.. Folyton sípolt. Ahogy az első írja, babakocsiban alváshoz, utazáshoz jó. De ha fèléves kora után is szeretnél légzésfigyelőt használni, akkor inkább a hagyományosat ajánlom.
2013. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy kb 7 hós koráig használtuk. De a kiságyban a rendes figyelő még most is megy pedig már elmúlt 1 éves. első voltam
2013. jan. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Snuza Halo-t használtunk, ugyanígy pelusra csatolható.


Nekünk nagyon bevált, nem tudok semmi rosszat mondani róla.

2013. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok

Csak akkor használtuk, ha elutaztunk itthonról, a kiságyban normál, matrac alá helyezhető van.

2013. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekünk is snuza volt, most is az lesz, ahogy nézem, ez is hasomló, szerintem megéri, ha biztonságérzetet ad neked :)
2013. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használjuk, plusz a kiságyban van egy angelcare. Volt pár téves riasztása, de én nem merem nem használni, mert a lányom 5 hetes korában kórházba kerültünk riasztás miatt. Akkor vettük ezt, hogy bárhol alszik is, figyelve legyen! Bele sem merek gondolni, mi lett volna ha nem a kiságyban alszik akkor éppen...
2013. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is ezt használjuk, plusz a kiságyban van egy angelcare. Volt pár téves riasztása, de én nem merem nem használni, mert a lányom 5 hetes korában kórházba kerültünk riasztás miatt. Akkor vettük ezt, hogy bárhol alszik is, figyelve legyen! Bele sem merek gondolni, mi lett volna ha nem a kiságyban alszik akkor éppen...

Üdv, egy három hónapos kislány anyuja

2013. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szintén Snuza Halo légzésfigyelőnk van. Teljesen elégedett voltam vele, csak akkor volt téves riasztás, amikor valahogy sikerült leszednie magáról. Az első hónapokban mindenhol aludt a babám, csak a kiságyban nem, szóval nagyon jól jött.

11 hónapos koráig használtuk, csak azért nem tovább, mert lemerült benne az elem, és sehol nem tudtam ilyen elemet szerezni hozzá (ez mondjuk egy negatívum, csak a gyártótól lehet elemet rendelni), és úgy döntöttem, hogy most már nem kínlódunk vele, hogy még 1 hónapig használhassuk.

2013. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!