Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet a babat raszoktat...

Hogyan lehet a babat raszoktatni, hogy sötétbe aludjon? mit egyek, hogy több tejem legyen?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdés első felét nem értem pontosan... a második felére pedig itt van a szoptatás kategóriából egy csomó válasz: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..
2013. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én szoptatós teát iszok 3x4x egy nap.Nekem bevált.Plusz néha masszírozd át a melleidet.
2013. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kíváncsicska ***** válasza:

Az elsőre nem tudok válaszolni, nekem a lányom csak sötétben tud aludni éjszaka.

Második:4 l körüli folyadék mennyiség (lehetőleg tejszaporító tea is ha nem bántja a baba pociját) megfelelően kell táplálkoznod, egyél sok főzeléket,ha házimunkát végzel akkor azt is csak okosan, mert a vasalás is kivesz sokat akármennyire nem is gondolnád,és ha hiszel a homeopátiában homeopátiás szereket is szedhetsz.14 hónapos a lányom még mindig szoptatom.Ezeket a tanácsokat a volt szülésznőm adta nekem bejött, remélem neked is segít :D

2013. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szoptatás:

-soksok szoptatás, igény szerint

-kézi fejés(ezzel az egész emlődet stimilálod, nem csak a bimbót)

-elegendő, sok folyadék fogyasztása

- pihenés(!)

-görögszéna tea

-homeos bogyók-

. sokan esküsznek az alk. mentes sörre

... de a legeslegobb és hatékonyabb a minél több szoptatás:).


Alvás:

- mekkora baba?

- miért szeretnéd, hogy sötétben aludjon?

Most hogyan alszik?

2013. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3hetes ugy alszik hogy fel vancsapva a vilany napa meg kivan vilagositva azt hogy kesob nelegyenaz alvasal gond
2013. jan. 18. 14:25
 6/6 anonim válasza:
Szerintem vegyél egy olyan lámpát aminek szabályozható hogy mennyire legyen fényes és kb két naponta mindíg kicsit lejebb veszed a fényét :)
2013. jan. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!