Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Arti rezgő, zenélő pihenőszékr...

Arti rezgő, zenélő pihenőszékről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


Kérlek ne arról írjatok, h szerette e a gyerek. Már volt pihenőszékünk, csak konkrétan ezt a márkát nem ismerem. Személyesen nem tudom megnézni, nem árulnak nálunk sehol ilyet.

Kicsit olcsónak találom, de tetszik, ezért lennék kíváncsi a minőségére.



2013. jan. 17. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, mi ilyet használunk! Meg vagyok vele elégedve!A játékíven lévő figurák lekötötték sokáig a babám figyelmét, a középső zenél is, ha meghúzza:) A szék, az alsó támasztékot hátratolva egy mozdulattal hintaszékké alakítható:) Ma már inkább így használja, imádja:) Van rajta még pár funkció, rezgés, világítás, ezek is fejlesztik a babát, de mi nem nagyon használtuk..Huzatja egy mozdulattal leszedhető, mosható...a játékív is gyorsan levehető...én pl. ebben etetem.. Ár érték arányban szuper szerintem:) Könnyű, kis praktikus szék!
2013. jan. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végre van valakinek! Köszönöm az infókat! Bő egy hónap múlva jön a 2.babánk, így már eléggé aktuális a dolog. Az elsőhöz kölcsönbe kaptunk, de már nincs nálunk. Olyat szeretnék, ami nem csak 9kilóig használható, mert a kölcsön kapottat is használtam volna tovább, ha nem féltettem volna, plusz a most 15kilós nagyfiam is tuti bele akar mászni
2013. jan. 22. 14:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez elég strapabíró szerinted? Mert akkor rendelem is meg!
2013. jan. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!