Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itatópohár, babakeksz,7gabonás...

Itatópohár, babakeksz,7gabonás valami?

Figyelt kérdés
Kislányos 6 hós,1 hónapja táplálom hozzá,anyatejes. Hallottam már babakekszről,7gabonás pehelyről,Csőrös itató pohárról. Ezek közül melyik a jó? Férjem a Tescoban vásárol,melyiket lehet ott kapni? Sinlac pépet fog kapni akkor kell keksz v. más?
2013. jan. 18. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak a csőrös pohárhoz tudok hozzászólni. Mi NUKosat vettünk, 3000 ft felett volt, de az eladó a bababoltba azt mondta érdemes többet áldozni rá, mert abból a fajtából könnyű szívni. Egy olcsóbból aminek a szelepe erősebb nem biztos hogy fog tudni inni a 6 hónapos baba.
2013. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
NUKról hallottam én is jókat,köszönöm!És bocsi az elírásokért!
2013. jan. 18. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Itatópohárból én a Tommee Tippee-t ajánlom, ezt elvileg lehet a Tesco-ban is kapni. Aventet semmiképp ne vegyél!!! A babakekszet én nem díjazom, mert iszonyú sok cukor van benne, nagyon édes. Inkább a kölesgolyó, azt nagyon szeretik a babák, és ezt is lehet kapni a Tesco-ban. 7 gabonás tejpépet szerintem nem árt otthon tartani, a glutént így tudod a legjobban adagolni a kicsinek. Gyümölcsbe, főzelékbe tudsz szórni ebből a pehelyből, laktatóbb, táplálóbb lesz a hami. Ráadásul ha felmelegített anyatejjel összekevered, akkor tejpépként is adhatod pl. összeturmixolt gyümölccsel.
2013. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi mindenből aventet használunk, de csőrös pohárral még nem sok mindenre jutottunk 8 hónaposan. :) AZért szerettem ezt, mert eleve ilyen cumikat használtunk mindig is (ő tápszert kapott, soha nem szoptattam), és ilyen formában csak pár kiegészítő kellett a meglévő cumihoz. :) De a MAM-os is jó, a többiről nem sokat tudok. :)


A 7 gabonás pépet, a Sinlacot és a babakekszet is eszi az én lányom, a Sinlac nem helyettesít sem kekszet, sem gabonát, mert gluténmentes.


A pépet tízóraira szokta gyümivel kapni, kekszet meg délután rágcsál általában. :)


Remélem segítettem! :)

2013. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hehe, most látom, hogy valaki írta az hogy Aventet ne, nálunk meg csak az jött be - látod, ízlések és pofonok, kísérletezzétek ki, melyik a legjobb. :)
2013. jan. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 krisztivan ***** válasza:
Nekünk a tommy tippee vált be.6 hós kora óta használja(éjszaka az van bent az ágyában) most 28 hós!! Hibátlanul működik még mindig:-))A Sinlac-kal nem tudod bevezetni a glutént(ha ez volt a kérdésed célja) de a fiam imádta,mert finom édes.A 7 gabonás pép nekünk nagyon bevált,sűrítésre is jól használható és szépen bevezethető vele a glutén.
2013. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos információkat,így már tisztább a kép!:-)
2013. jan. 18. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:

A 7 gabonás pehely tényleg jó sűrítésre pl. gyümölcsökhöz, csak arra kell vigyázni, hogy felbontás után csak 3 hétig lehet felhasználni, olyan sokat meg nem tudom melyik baba eszik meg, de az enyém nem, úgyhogy - nálunk legalábbis - nem annyira gazdaságos.

Én szoktam neki babakekszet venni, és néha reszelek a gyümölcsébe. Régen még a kezébe mertem adni, de mostmár nem, mert sokszor félre nyeli.

Csőrös itatóból nekünk nagyon sok fajta van, nincs különösebb gondom egyikkel sem, de nem is tökéletes semelyik. Nekem egy ilyen vékony szívószálasból tanult meg a leghamarabb inni, valami olcsó Auchanos volt egér fülekkel, de azóta se láttam olyat sehol. Viszont abból kifolyt az úton a víz, pedig zárható volt.

2013. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!