Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabáknak szimpatikusabb...

A kisbabáknak szimpatikusabb valaki ha világos haja van, vagy teljesen más miatt rajonganak valakiért?

Figyelt kérdés

Buszon, uszodában, utcán ha idegen anyukák kisbabákkal vannak, a babák odanyújtogatják a kezüket felém meg úgy vigyorognak pedig semmit nem csinálok.

nem is értek a gyerekekhez, nem tudok úgy gügyögni de aranyosnak tartom őket.

volt hogy a buszon a mellettem ülő nő ölében a kisbaba elkezdte piszkálni a hajam. nem beletépett csak úgy játszott vele. meg uszodában is anyuka fogta a babát, ő meg hátratekergett és hozzám akart érni.

egyik ismerősöm azt mondta hogy azért mert a kisgyerekeknek tetszik a szőke hosszú haj.

ez tényleg így van, emiatt csinálják?


2013. jan. 18. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden tetszik a gyerkőcöknek. Hosszú haj miatt imádja tesómat, a szemüveg miatt a nagyikat, a mély, búgó hang miatt a férfiakat. Mindig minden érdekli őket.
2013. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az en babam a hosszu hajat szereti, mindegy milyen szinu, de nem mindenkiet, de lehet zold az aurad, es azert szeretnek a babak
2013. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy idő mikor szőke voltam.A barátnőm babája ha meglátott akkor ordított.Befestettem barnára és onnantól kezdve nagy barátnők lettünk a csajszival.:)
2013. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krisztivan ***** válasza:
Nekem sötétszőke hosszú hajam van.A fiam imádja a fekete,hosszú hajú,fiatal(20-25 év) csajokat:-))
2013. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!