Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A most nagy súlyú baba később...

A most nagy súlyú baba később is az lesz?

Figyelt kérdés

Kisbabám 5 hónapos státuszon 8220 g volt és 69 cm. 3800 g-al és 51 cm-rel született. A korházból 3500-el jöttünk haza. Sokallom, bár a védőnő aztmondta tökéletes. napi 4x eszik ,,csak,, 200ml-t és éjszaka sem eszik már régóta.

Már megduplázta a születési súlyát és még nincs 6 hónapos. Még csak nem is kövér:(


2013. jan. 18. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem! Kisbabának (képekről, anyukámtól) dagi voltam 2 éves koromig: Alkatomból adódóan 45kg vagyok és 167cm, most is gyerek előtt is, 15éves korom óta tartom a súlyom, minden diéta nélkül... annyit ettem amennyit akartam... A lányom 10,5 hós, 10kg 75cm, dundus, sokat eszik... nem gondolnám, h dagi lesz belőle... a képek alapján ráadásul pont olyan mint én voltam! :)
2013. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnőm mondta és a gyerekorvos is, hogy a tápszeres és a korán hozzátáplált duci babák (és cikket is olvastam arról) duci csecsemők, gyerekek felnőtt korukban gyakrabban küzdenek súlyproblémákkal. A fiam 4 hónapos korára duplázta meg a súlyát, 3640-el született, most a 6 hós státuszon volt 7900 gramm és 70 cm, csak anyatejes, most kezdünk csak kóstolgatni. Szerintem nem vészes, főleg, ha ti is magasak vagytok,nem egyformák a babák. Egy csoportba járunk egy kislánnyal 3 héttel fiatalabb, mint mi és 8,5 kg ő is, szopis baba.
2013. jan. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!