Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy 'vehetném rá', hogy ne...

Hogy 'vehetném rá', hogy ne csinálja?

Figyelt kérdés
Amikor megyünk sétálni a fiammal állandóan próbál 'vetkőzni'.A legelső a sapka,utána próbálja lehúzni a cipzárt a felsőjén,ami nem egészen sikerül,igy elkezdi tépni,zokniját lehúzza stb.Próbálkozok megoldást találni rá,pl.cipzáros felső helyett belebújós,zoknira cipő,sapkára egyelőre semmit nem találtam eddig.Hiába mondom neki,hogy nem szabad,nem érti még hiszen 7 és fél hónapos,de akkor mit tehetnék,hogy nyugodtabban sétálhassunk és ne kelljen állandóan öltöztetni újra?Vagy egyszerűen elmúlik magától egy idő után?
2013. jan. 18. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
először azt kellene kideríteni miért csinálja, nincs esetleg túlöltöztetve és melege van?
2013. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 ujjatlan body,1 hosszú ujjú vékony pulóver,tényleg vékony kb.mint a pólók,1 vastag pulcsi,ennyi pl.felülről.0-+2 fokban szerintem ez nem sok.
2013. jan. 18. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:

az én kisfiam is utál öltözködni (7 hónapos). ha 'hisztizik' kicsit kiviszem a levegőre (erkélyre), megmutatom neki, hgoy milyen hideg van, és türelmesen elmagyarázom neki, hogy a hideg miatt kell felöltöznie.

viszonylag hamar megszokta az öltözködéssel járó macerát.

zokni+nadrág helyett próbáld a harisnyát...

nem lehet, hgoy már szűkek/kényelmetlenek neki a ruhái?

2013. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!