Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hónapos babám bárányhimlős,...

3hónapos babám bárányhimlős, van valaki akinek ilyen pici korban lett bárányhimlős a babája?! Hogy viselte?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont 3 hónaposan volt bárányhimlőm és anyukám azt mesélte semmi probléma nem volt. Kenegetni kell amit az orvos felírt. Sajnos a bárányhimlő mindenkinél máshogy jön ki. Van akin csak pár pötty van van aki tele van. Nézd a jó oldalát legalább hamar túlesik rajta. Kitartást!
2013. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 shona ***** válasza:
azt olvastam,hogy akinek 2evnel korabban lesz baranyhimloje azon kijohet meg egyszer elete soran, lanyom unokatesoja karacsonykor 5honaposan kapta el a noveretol es komplikaciok nelkul zajlott le nala meg csak be sem lazasodott,ja hiaba volt anyatejes....sok sikert minden rendben lesz...,ja en lanyomnak nem kentem semmivel,a furdovizebe tettem egy par kupak camommila kevereket nem tudom otthon van-e,de a furdovize az boka viz volt ugyanis a holyagokat nem szabad felaztatni szarazon kell tartani....szerintem nem lesz semmi gaz vele idonkent sokkal jobban viselik szinte eszre sem veszik,mint az idosebb gyerekek...
2013. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Elő fordulhat hogy esetleg még egyszer elkapja majd a későbbiekben. De én 3 hónaposan kevés pöttyel voltam bárányhimlős. Anyu nagyon aggódott vajon ez elégvédelem lesz e. Már felnőttként ha bárányhimlős gyerekkel találkoztam mindig jól körbe pusziltam, nehogy terhesen kapjam el megint. De soha nem kaptam el újra.
2013. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,szerencsére tényleg jól viseli!
2013. jan. 21. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!