Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire veszitek "komolyan"...

Mennyire veszitek "komolyan" (szigorúan) az ételeken/pépeken/italokon lévő kor ajánlását?

Figyelt kérdés
Konkrétan arra lennék kíváncsi,hogy ha pl. egy tejitalt 12 hónapos kortól ajánlanak a csomagoláson,azt már adhatom 11,5 hónapos kisfiamnak?
2013. jan. 18. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyen korban fél hónap annyira nem gond.

Ami fontos hogy 6 hósnak 12 hónsak valót ne adjál.

2013. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Természetesen én sem arra gondoltam,hogy ekkora nagy korkülönbséggel adnék bármit is a kisfiamnak.

Gondolkodom már az elválasztáson,ezért figyelgetem ezeket az italokat,hogy el kellene kezdeni ismertetni vele.Viszont ezek nagy részt 12. hónapos kortól ajánlják.

2013. jan. 18. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Én adnám. Ennyi idősen semmit nem számít 2 hét.
2013. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 hó belefér maksz 1,5 hó semmi gond nem lesz, az új kutatások szerint minnél előbb kel adni sok mindent a babának hogy ne jöjönn ki allergia/érzékenység. Közben eddig pont forditva volt. Nem is tudom mi lenne a jó hisszen réggen se voltak szabályok még is egészséges emberek voltak.
2013. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!