Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HELP! Anyatejes+tápszeres...

HELP! Anyatejes+tápszeres etetést hogy csináljátok? Segítséget kérnék!

Figyelt kérdés

Kisfiamnak pótolnom kell a tejet, csak nem tudom, hogy jól csinálom-e. A tápszeres dobozra írt adagolás szerint 180grammot kellene ennie, persze ha csak tápszert enne, de ő előtte szopik, mindig változó mennyit. Akkor utána csak annyi tápszert adjak neki, hogy összesen 180 legyen? Vagy baj, ha több tápszert eszik? Segítsetek légyszi, ebben teljesen rutintalan vagyok (meg egyébként is :) első gyerek). Ja és mikor készítsem a tápszert? Még kaja előtt, vagy cicizés után? Ha meghagyta odaadhatom még neki következő etetésre?


Minden infóra szükségem lenne!

Köszi!



2013. jan. 19. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit adjál amennyivel kevesebbet szopott, én utána készítettem el, 1 perc alatt kész. Ami marad én mindig kiöntöttem.
2013. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanúgy csináltam, mint egyes válaszoló. de esetleg elkészítheted az etetés előtt, és mire végzel, pont ihatóra hűl ki a táp (így akkor csináltam már, amikor gyorsan evett, nem fél órákat). illetve, sztem kérdezd meg a védőnődet is, mennyit ideális ennie a babádnak.
2013. jan. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ami a dobozon van az csak támpont,a fiam sem úgy evett,sőt volt hogy reggel többet,du kevesebbet,mint ahogyan mi felnőttek is,ezt ki kell tapasztalnod,hogy mennyit kér,ha elfogyott és még éhes,hidd el szólni fog:)én mindig többet csináltam és meghagyta ami nem kellett neki.

Mindig etetés előtt csináltam meg a tápot,hogy ne szakítsam meg az étkezését egy percre sem,cicizett,aztán ikor az kiürült,már adtam is a tápot,inkább mindig frissen készíts el,ne kockáztass állott táppal,nem éri meg a hasfájást,egy idő után már te is látni fogod,hogy mikor mennyit eszik.mondjuk én méregettem is az elején de aztán rájöttem,hogy teljesen felesleges,ha éhes,eszik,ha megtelt kiköpi és kész,ha szépen gyarapszik,nincs gond :)

2013. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...mármint a cumisüveget köpi ki ... :)
2013. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!