Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap próbálkozott az 5 hós...

Tegnap próbálkozott az 5 hós kisababám négykézlábra állni, nyomta ki magát. Mennyi idő telhet el, mire sikerült neki?

Figyelt kérdés
Kifogja hagyjni a kúszást? vagy ez nem törvényszerű? Mert most "repül", de nem kúszik, viszont a levegőbe kúszó mozdulatokat csinál. Vagy az, hogy a kiságy leghátulján van és fél óra múlva teljesen fent, az kúszásnak számít? Bár csak túl izgága. Körbe-körbe viszont már 2 hónapja forog. Úgy olvastam, hogy a kúszás fontos!
2013. jan. 19. 09:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, sikerülhet
2013. jan. 19. 09:56
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.Az én fiam is az 5-dik hónapot fogja betölteni és esze ágában sincs csúszni,vagy bármi hasonló.Ha nem ér el valamit inkább ordít,és sír ahelyett,hogy meg próbálna mozogni.Félek is elég rendesen,hogy esetleg mozgási problémái lesznek.Szerintem a te babád fogja csinálni amit kell.Legalábbis én úgy tudom,hogy 6 hós korában kell elkezdeni kúszni,és nektek még van időtök.
2013. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-dik valaszolonak, a babad semmiben sincs lemaradva, 5hosan a lanyom meg nem is forgott, aztan 8hosan mar allt.ha jol tudom 10 vagy 11honapos korara illendo maszni, de hamarabb biztos nem kell.

Kedves Kerdezo: ha mar korbe-korbe forog, azt kuszasnak hivjak, majd abbol lesz a maszas. Nalunk eloszor tolatas volt egy hetig. A kuszas nem fontos, az a lenyeg hogy vagy kusszon vagy masszon, de szimetrikus mozgasban, valtott kez-lab. Ennyi idosen boven eleg ha forog.

2013. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is próbálta ennyi idosen, most 8 hónapos, egy hete sikerült neki, de mászni abszolút nem tud még, csak kúszik, de azt 6 hónapos kora óta. Ő ilyen lassan de biztosan baba. :)
2013. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!