Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sos! Mit tudok tenni, hogy...

Nyunyi84 kérdése:

Sos! Mit tudok tenni, hogy végre aludjunk? Ti hogy csináljátok, csináltátok?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja teljesen felborult az éjszakánk.15 hós, mult héten kaptuk az oltást, 16 foga van kinn. Még cicizik, (ezen alszik el), ha nem adom neki nem lehet vele bírni, mással sajnos nem lehet vissza altatni :-(

Eddig is fel kelt, de most szinte óránként, már

nem bírom, ha voltatok ilyen helyzetben kérlek írjátok meg a tapasztalaitokat. Köszönöm!



2013. jan. 19. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Citromfű teát próbáld ki.
2013. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az oltás is benne lehet:(, ha hiszel a homeopátiában, csináljatok kivezetést.

Ezezn kívül eljöhetett az újraközeledéso krízis nevű nagyszerű korszak:), amikor sok gyerek fokozottan anyás. Ez pedig elmúlik. Tudom, nem vigasz.

HOgyan alszotok? Esetleg ha pár napig kipróbálnátok, hogy mellette alszol?

2013. jan. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos, még velünk alszik:-( még nincs kész a szobája, kiságya nincs. Rettentően cicifüggő az utóbbi időben. Egésznap megy a nyüszi. :-(
2013. jan. 19. 11:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajna ötletnek csak a túlélést tudom javasolni, de nálunk is kb. ez a helyzet. Kisfiam is tök cicifüggő (14 és fél hónapos), az utóbbi időben nappal is nagyon sokszor kéri, szinte egész nap azon lógna. Szerintem ez ilyen életkori sajátosság, én odaadom ha kéri, úgy vagyok vele, hogy majd elmúlik. Éjjel nálunk kb. 3-4-szer kel, és kb. 5 perc szopi után vissza alszik, de nálunk is volt régebben óránként, vagy még sűrűbben ébredés. Én is magam mellett altattam olyankor, jobbat én sem tudtam tenni, de engem valahogy nem viselnek meg annyira ezek az éjjeli ébredések. Az együtt alváson kívül sajna én sem tudok jobbat, de vígasztaljon a tudat, hogy nem vagy egyedül :).
2013. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Újabb foga nem készülődik? Enyém akkor ébred óránként.
2013. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Akkor várok csak elmúlik. Remélem foga nem jön, most vagyunk túl egy nehéz fogzáson. (4 nap kórház, 8 foga jött egyszerre) Ha vannak még tippjeitek, várom őket :-)
2013. jan. 19. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Ú szegénykém, nagyon sajnálom. És mit csináltak vele a kórházban? Mivel enyhítették a tüneteket?

Még nem hallottam hogy valaki fogzás miatt kórházba kerül.

2013. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem evett-ivott, 8 napig volt lázas, úgyhogy infuziót kapott, meg fájdalom csillapítót. Kegyetlen napok voltak :-( de már túlvagyunk rajta így remélem most nem jön foga.
2013. jan. 19. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy még írok,csak sajnálom szegénylét, amin átesett, a kórhéz miatt. Meg téged is nem lehetett könnyű.
2013. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!