Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy a lehető...

Bogyo110 kérdése:

Mit tegyek hogy a lehető legjobban járjak?

Figyelt kérdés

2.babával vagyok várasndos első gyermekem februárbsn lessz két éves .Most kellene megigényelnem a gyest ugye bár? De itt is tanácsolták hogy tápénzre menjek inkább akkor ez most lehetséges igy? Mikortól jelentkezzek táppénzre ,hogy alakul igy majd a tgyás és a gyedem bruttó bérem 108000.-ft első gyermekkemel jogosult voltam tgyásra gyedre .Most mire számitsak ? mit csiná

ljak hogy ne járjunk rosszul?


2013. jan. 19. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ezt a táppénzes megoldást hallottam, hogy ezt javasolják. Esetleg a munkahelyeden a személyügyis, vagy bérszámfejtő nem tud segíteni ebben? Én minden ilyesmit velük szoktam megbeszélni, ők a jogszabályokban is jobban benne vannak...

De úgy rémlik, hogy ugyanannyi tgyás és gyed csak akkor jár, ha a pici 2 éves koráig megszületik a kistesó :(((

De az, hogy így mennyi, azt nem tudom sajnos :(

2013. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm! :-)
2013. jan. 22. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!