Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos fiamnak sültkrumpli...

15 hónapos fiamnak sültkrumplit szoktam adni enni, mert nagyon kevés kaját eszik meg, de ezt nagyon szereti. Nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
Anyukám mondja folyton hogy ne adjak neki, mert olajos és ez nem jó neki. De alig eszik meg vmi kaját. :(
2013. jan. 19. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez borzasztóan egészségtelen, szinte semmi a tápanyagtartalma, és hízlal is. Próbálj új ízeket adni, tudom, hogy nehéz, de próbálkozz ezerrel. És addig is adj neki multivitamint.
2013. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van a Tefalnak egy "olajsütője", ami 1 kanál olajjal süt meg 1 kg sültkrumplit és ugyanolyan jellegű lesz, mint amit olajban sütsz. Az az egy hibája, hogy elég drága, viszont az olaj is az, azt meg megspórolod. Arról meg ne is beszéljünk, hogy mennyivel egészségesebb így. Én már a fasírtot is csak abban sütöm.
2013. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!