Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos a kisfiam, és még...

8 hónapos a kisfiam, és még nincs foga! Ez baj lehet? Már hónapok óta nyáladzik, de fogának nyoma nincs! Mikor jön?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 14:28
 1/9 anyács ***** válasza:
Lehet, hogy neki egyszerre (pár nap eltéréssel) fognak kibújni! Én azért megkérdezném a védőnőt, bár nekünk is 7 hóaposan jött az első! Aztán 3 egyszerre! Rendesen kapja a d-vitamint? Mert ha sokszor elfelejted, az is okozhat ilyet!
2013. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Változó, van akinek 1 éves kora után bújnak ki. nem baj hogy még nincs neki.
2013. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, hogy nincs még foga. Barátnőm kislányának 10 hó-san jött ki az alsó két foga. Az én kisfiam is 8 hónapos, és már négy foga van. És ahogy látom, sorba dudorodik az ínye. Nekünk a dokinőnk, már 3 hónapos korában azt mondta, hogy jön a gyerek foga, ennek ellenére 7 hónaposan jött ki az alsó.
2013. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat. AZ első válaszolónak: Igen, adom neki minden nap a d-vitamint, néha-néha 1 napot kihagyok (elfelejtem) EZ nagy gond?
2013. jan. 19. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 15-én töltöttük az 5hónapot és előtte való nap kibújt az első foga. :D Úgy tudom ez szülőfüggő is.Nektek mikor jött ki?Én 5hónapos lettem volna egy hét múlva,a férjem 8hónapos volt mikor kijött az első foga,úgyhogy Marcell ezen a téren rám ütött. :D

2013. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9 és fél hónaposan jött ki a lányom első fogacskája, most 11 hónaposan 4 foga van. De a felsők éppen csak kibújtak. Nem gond, ha egy-egy nap kimarad.
2013. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10,5 hós a lányom! 1db. foga SINCS! A lányom unokatestvérének 1 évesen jött ki az első! Most 2 éves lesz és szinte kint van már az összes neki! Nyugi. 15hósig, ha nem jön az első teljesen normális. Ha 15hónaposan se jön ki, akkor kell elvinni dokihoz!
2013. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam nov.ben töltötte az 1. évét,neki a mikulás hozta a fogakat! 2 hét különbséggel,de nem alul,hanem felül bújt ki neki 2db! Most 14 hónapos,ismét felül látszódik,mintha jönne,de még mindig csak az a 2 van neki.... Alul semmi! A D vitamint rendesen kapja...
2013. jan. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anyács ***** válasza:
Kérdező, nem, annyi nem gond! Én nyáron felejtettem el párszor! Csak ha sokáig (hónapok) nem kapná, akkor okoz ilyen tüneteket- és összevissza kibújást :)
2013. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!