Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet a 8.5 hónapos...

Mitől lehet a 8.5 hónapos kislányom nemiszerve és feneke körül piros kiütések?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem volt rajta ilyen. Minden pelenkázáskor bekrémezem. Beteg volt, antibiotikumot kellett szednie (most reggel adtam neki utoljára). Lehet, hogy a gyógyszer a pisit "erőssé" tette, és az csípte ki neki? Más babájának is volt már ilyen? Vettem neki Neogranormon kenőcsöt, de nem használ. (Tegnap reggel vettem észre a pöttyöket).
2013. jan. 20. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy gomba, úgyhogy szerintem mutasd meg dokinak...antibiotikum után elég gyakori :(


De pelenkakiütés is lehet, lehet a gyógyszertől.


Én ilyen esetekben sumocrem-et szoktam használni, és ha 1-2 napon belül nem látok javulást, akkor kis canestennel bekenem a pöttyöket naponta 2-3x...doki javasolta...

2013. jan. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt gondolom mint elöző válaszoló,valószinüleg gomba.

Canesten krémet is használj felváltva.Másnap javulás látható!!


5gyermekes.

2013. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Canestent rá lehet kenni a kis szeméremdombra is?
2013. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rá lehet kenni nyugodtan, nekük csak ott szokott kijönni a gomba :(

De a canesten nagyon hamar segít (1-2 nap)


1. voltam

2013. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Első!

Köszönöm szépen. A fiamnál soha nem volt gond, de a kislányom nagyon fogzik, és már több, mint egy hónapja csúnya neki. Piros gyógyszertári ecsetelővel és Neogranormonnal kezelem, a gyulladást lehúzta, de a kiütések nem múlnak el. Lehet, hogy megpróbálom én is a Canestent.

2013. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!