Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22hos elfer az utazóágyban?

22hos elfer az utazóágyban?

Figyelt kérdés
Nyáron mennénk kirándulni, olyan helyre ahol nem kapnánk kiságyat. Utazóágyet viszont most tudok venni jó áron. Csak azt nem tudom 22hósan elfér e még benne.
2013. jan. 20. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, mekkora lesz majd akkor a baba... minden ágynak van maximális kapacitása súlyban, méretben, azt nézzétek meg.
2013. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem elfér benne.
2013. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jelenleg 15hosan 9kg es 76cm, nem nagy egyenlore
2013. jan. 20. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen pici gyerek tuti el fog férni, de viszont nem tudom fog e benne aludni, mert a legtöbb arra nem igazán alkalmas.
2013. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán elfér benne, nekünk is van és használjuk is. 90 centin felül van a kisfiam és 12-13 kg. (a mi utazóágyunk 70*140es) Ha keményebb lenne benne a fekvő rész tegyetek bele plédet és arra tegyetek lepedőt, nekünk úgy simán elaludt benne napokat is.
2013. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom elférni elfér, de nem tud benne jót aludni, nem tudja "szétdobni" a végtagjait, beleakad mindig, amire felébred. Mi felfújható matracot és plédet teszünk le neki ha nem itthon alszunk.
2013. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mi kicsink nagyon szereti az utazóágyát, minden alkalommal jót aludt benne, el is fér (most 82 centisen is simán). Babája válogatja, de nekünk nagyon jó.
2013. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 3 és fél éves, és néha még Ő is alszik utazóágyban. Igaz pici baba kora óta sokat utazunk,így Ő nagyon szereti.

Ő akar benne aludni:))

2013. jan. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat, sokat segitettetek
2013. jan. 21. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!