Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék tapasztalatokat a...

Szeretnék tapasztalatokat a bebax ortopéd cipőről. Használatáról, valóban segített e gyermeketeknek, illetve helyes ráadásáról! Ti könnyen felhelyeztétek a lábára?

Figyelt kérdés
A kisfiam 8 hónapos és múlthéten írta fel nekünk a doki, azóta használjuk, sok változást még nem látok (befelé hajló láb), mennyi idő után látható a változás? Ti könnyen feltudtátok adni a kicsi lábára! Köszönöm előre is válaszotokat!
2013. jan. 20. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom olvasod-e még a válaszomat.

Én kisfiam a napokban kapott ilyen gyógycipőt, ő most 4 hónapos, szintén befele álló bokára. Simán rá tudom adni, azzal nincs gond, viszont lerugizza magáról fél perc alatt.

Nálatok van változás, segített a cipőcske?

2013. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
MI már 2 hónapja használjuk, annyi különbséggel, hogy rá 8 hónaposan került fel, sajnos a mi gyerekdokink nem látta azt amit mi, és csak azt mondta hogy masszírozzuk, aztán csak elvittük egy magán dokihoz, aki beutalt a Heim Pálba, és így került fel. Javult valamit a lába, de még mindíg nem jó, pedig azt mondta a doki hogy kb. 2 hónap, de még 1 hónapot tuti használni kell. Viszont elég speciális felrakása van, legalábbis nekünk úgy mutatta, és attól félek hogy rosszul adjuk fel, nem eléggé erősen. Szerintem nektek sokkal nagyobb lesz a változás mert viszonylag korán feladtátok ezt a cipőt. Kisfiam már áll, így csak alvásnál tudjuk feladni rá. :(, pedig éjjel nappal kellene használni. Sok sikert nektek. :)
2013. márc. 4. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem megmutatta a doki, hogy tegyem a lábára, csak simán rá kell húzni mint egy bakancsot és a két tépőzárat meghúzni. Nekem ezzel a részével nincs bajom, hanem hogy mindig lerugizza magáról. De tény, hogy mi előnyben vagyunk, hiszen az én babám még csak fekszik.

Remélem azért nektek is segíteni fog a cipő!!!! Minden jót!

2013. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 grift válasza:

Mi két napja kaptuk meg a cipőt. A fiam 3 és fél hónapos.Abszolút jól viseli,egyáltalán nem zavarja (sőt nagyon tetszik neki,hogy nagyot koppan mikor odacsapja a lábát a pelenkázóasztalra :) )

A felrakás azonban nem könnyű és nagyon oda kell figyelni,hogy kellően beleszorítsuk a lábát. Nekünk megmutatta a doki és ki is kellett ott próbálnunk előtte.Elég határozottan kell bele"szorítani" a lábát. De ez őt nem zavarja különösebben.

Azt,hogy meddig kell hordani még nem tudjuk. Mondjuk nekünk csak az előlába van befelé fordulva.

2013. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hogy áll a babátok lába?
2013. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!