Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fog ez így menni? Már...

Meddig fog ez így menni? Már teljesen kivagyok!

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapos lesz a lányom, és két hónapja az éjszakáink katasztrofálisak.Elalszik 8kor, és jobb esetben éjfélkormegkezdi a "műsort" és reggel 7-ig, legalább 8-10-15 alkalommal ébred. ÉS nem tudok rájönni,hogy miért csinálja. Végigzongoráztunk már mindent, nincs hideg,nincs meleg, ruha, takaró, hálózsák, stb... De semmi nem segít, csak a cicin alszik vissza.

Sajnos egy hetet kórházban voltunk, a lányom utálja a maleget, ott éjszaka is jó indulattal is volt legalább 28 fok, egy szál bodíban aludt,szakad róla a víz, és csak kétszer kelt. Itthon 23 fok körül van nappal, éjszaka se megy sokkal lejebb,de egyszerűen akármit csiánlok felébred.


Ötlet? Tapasztalat???kérlek segítsetek


2013. jan. 21. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia nem akarlak elkeseríteni de nekünk három csemeténk van ebből kettő ugyanilyen volt, 2 éves korok körül elnőtték, de addigra meg már meg is szoktam hogy ennyiszer kell kelni, mi megcsináltuk a kiságyat oldalkocsisra ez annyiból könnyebb volt hogy nem kellett az ágyból kivenni őket csak odanyultam hozzá kivettem és tettem is vissza.


szerintem próbálj meg megnyugodni és fogadd el hogy neked is ilyen gyermeked van, ha megnyugszol akkor nem is tűnik olyan rossznak

2013. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kezdte ezt a kisfiam, 5 hónaposan abbahagyjta, de ugyanezen mentünk keresztül és máig sem tudom, hogy miért, bár sztem 100 hogy a foga jön a te babádnak is, gondolom viszket/fáj. Még az én babám foga sem bújt ki, most nyugi van 2 hete, de nem hiszem hogy sokáig tart :) Kitartást kívánok, jobbat nem tudok. Esetleg próbálkozz meg a citromfű teával...Hátha..
2013. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk 4 és fél hónaposan kezdődött ez,addig átaludta az éjszakát..Mi is sokáig az okokat kerestük,rá lehet fogni sok mindenre,főleg a fogzásra.Valamennyit javult mára a helyzet,de nagyon változóak még az éjjeleink,pedig egy hete bukkant még csak ki a kis fogacska..ja,amúgy egy hét múlva lesz 9 hónapos,de már nem is reménykedem,h visszatér az éjjel átalvásához,kezdem megszokni az ébredéseket,de mára már csak 1x2x kel,és csak cicin alszik vissza persze..Kitartás!!
2013. jan. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk,nálunk ugyanez a helyzet,mi is 5 hósak vagyunk,nincs ötletem nekem sem.
2013. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ezt akkor kezdte játszani, mikor új mozgásforma jött. A legdurvább éjszakán megszámoltam, konkrétan 38szor keltem fel hozzá. Aztán másnap nem ismertem se Istent se embert, hozzám se lehetett szólni a kialvatlanságtól. Két hónapig csinálta, konkrétan tavaly karácsonytól március elejéig, addigra tanult meg megfordulni a drágám és hát álmában is ment gyakorolt én meg sokáig csak találgattam, mi a baja. Nálatok nem jön/jött valami új mozgásforma?
2013. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!!


Dehogyisnem, már fordul hasra és vissza is, "kúszik" hátrafelé, és négykézlábra áll, kutyázik..

2013. jan. 22. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!