Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is így néz a babátok?...

Nektek is így néz a babátok? Lécci írjatok.

Figyelt kérdés
3 hetes a kislányom, egyre többet van fent, figyelget. Látom hogy engem néz vagyis olyan mint ha engem nézne, és picit úgy tűnik mint ha kancsal lenne. Anyukám azt mondja minden baba ilyen, de én aggódom. Nektek is ilyen a babátok szeme?
2013. jan. 21. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom lehet 3 hónapos koráig kancsal lesz ez ezért van mert gyenge a szem izma és nem tud mind 2 szemével ugyan úgy nézni. :) Majd meg erősődik és jó lesz :)
2013. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, nagyon kedves vagy :)
2013. jan. 21. 13:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

3 hetesen a gyereke még képtelenek kontorlálni a szemüket. Fejletlen az idegrendszer is.

Késöbb pedig azért tünik kancslalnak, mert a szem és az orrnyereg mérete nem olyan mint a felnötteké, ezért másképp állnak a szemek.

2013. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

igen, kancsalítanak tán mind, persze biztos van, aki majd mondja, hogy az ő gyereke nem csinálta.

Az én lányom is kancsalított, nagyon csúnya volt olyankor :D és én is paráztam, hogy ilyen marad, de természetesen már rég túl vagyunk rajta:)

3 hós a lányom

2013. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy éves korig nem múlik el, akkor kell szemészetre vinni
2013. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kor után jelent ez még bármit, párhuzamos szemmozgás 3 hete babától még nem várható el, nyugalom. :)
2013. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszojat. Megnyugodtam. :) Ment a zöld kéz mindenkinek. :)
2013. jan. 21. 13:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Aha, ilyen idő tájt kancsalított néha. Emlékeim szerint nem is tartott sokáig, pár hétig talán
2013. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónapos és kancsal. A szemészetre vittük, mondták, hogy álkancsal, majd ha kiemelkedik a széles orrnyereg, akkor eltűnik a kancsalság is. Ahogy a többiek is írták kb. 1 éves korára kell, hogy megszűnjön. Persze az nem baj, ha hamarabb, sőt :)
2013. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, most 12 hetesen már alig veszem észre.
2013. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!