Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlacban vagy a tápszerben...

Sinlacban vagy a tápszerben van több kalória?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy lányom nem hízott (tápszeres volt). 4 hónapos korában stagnált a súlya, majd fogyni kezdett. Pedig ette a tápszert (volt, hogy váltottunk is, hátha az segít, de különösebben nem).

Ekkor javasolta a doki, hogy adjam a Sinlacot. Ettől fejlődésnek indult a babám szerencsére.

2013. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálunk is épp ez a gond, hogy stagnál a súlya!
2013. jan. 21. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor én adnám neki. Most már megtanultam, hogy nem szabad rápörögni arra, hogy az étkezések milyenségén, mennyiségén gondolkozzunk. Csak az a lényeg, hogy ne álljon meg a fejlődése, hanem szépen fejlődjön a baba. Ha pedig ehhez mondjuk pont a Sinlac segít hozzá, akkor add neki.
2013. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sinlacban van több kcal, én babámnak is áll a súlya, ezért tápszerbe, főzelékbe, gyümibe bele kell tennem. Mondjuk 1 hónapja használom szorgalmasan és még mindig semmi változás súlyügyileg.
2013. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Mennyi idős a babád?Milyen súlyú?Mikor eszik és miket?Mi is használjuk már a Sinlacot,de még semmi változás!
2013. jan. 21. 14:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én babám 6,5 hós, 6800g.

Hát, nem nagy étkű baba, jobb napokon kb. 600-650 körül eszik. Csak sajnos semmit nem hízik :(

5 körül reggel tápszerrel indít, Sinlacossal, jobb napokon 100-120 ml

Tízóraira tápszer+Sinlac+ vagy gyümölcs vagy grízpép hozzá vagy rizspépes/gabonapépes, hogy minél kcal dúsabb legyen. Hát ebből kb. 50-60 fogy.

Ebédre Sinlaccal dúsított főzelék, ez kb. 100-170 között

Délutánra ugyanez, mert még ebből csúszik le a legtöbb

Este Sinlac+tápszer+gyümölcs, kb. 80-100.


Nagyjából így eszik, sajnos sosem éhes. Ha megpróbálom 3 óra elteltével megetetni, annak meg csak sírás a vége, úgyhogy 4 óránként eszik.


Te mióta használod?

2013. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért ne ijedjetek meg. Előfordul, hogy megáll egy kicsit a súlyfejlődés.

Lányomnak jó bő két hónapos átmenet volt, amikor szinte semmit sem hízott. Még kórházban is voltunk vele, de fél éves korára minden rendbe jött, jobb is lett az étvágya. Én a hozzátáplálást is elkezdtem 5 hónapos korában. Na meg mindenbe Sinlacot kevertem.

2013. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az én kislányom is 6,5 hónapos és jelenleg 5990gramm.

Ő sem hajlandó enni,így 4 óránként etetem,ráadásul tejfehérje érzékeny és bukik is.Sinlaccal sűrítem a főzelékét már 5 hónapos kora óta.Nem sok mindent hajlandó megenni!

2013. jan. 21. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:

Együttérzésem. Tudom milyen! Az én kisfiam is válogatós és mindent megun nagyon-nagyon hamar. Amennyi pép, tápszer, bébikaja van itthon, abból komolyan fel tudnám tölteni a Müller árukészletét. De minden csak először, esetleg másodszor jön be, aztán soha többet, még 2-3 hét múlva sem.

Peptit iszik a kicsilány?

2013. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az elején Peptit kaptunk,de nagyon fájt tőle a hasa.A gasztros dokinéni végül a Milumil Somot írta fel,és a Sinlac használatát.Afőzelékekkel nagyon hadilábon állunk,a gyümiket szereti....ma kap elöször csirkemájat...már előre félek mi lesz!
2013. jan. 22. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!