Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezzel el kéne vinnem dokihoz?...

Ezzel el kéne vinnem dokihoz? Vagy itthon is kezelhető?

Figyelt kérdés
10 hónapos lányom megfázott 3 napja, volt hőemelkedés, köhögés, orrfolyás. Orrszívóztam, párásítottam, kapott Stodalt. De két napja hörgő hangot ad ki, mintha nem tudna felszakadni a váladék. Hőemelkedés nincs, köhögni csak néha köhög, az orrát még szívom. Mit tehetek érte? Vigyem dokihoz? Vagy megfázásnál ez a hörgés természetes??
2013. jan. 21. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

ha a tüdöböl jön mindenképpen el vinném.

Ha az orrából akkor rendes orrcseppet is használnék ami oldja a slájmot, és várnék.

2013. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nasivint használok, de nem tudom eldönteni honnan jön a hang. Nem is mindig csinálja, csak néha.. De mintha a torkából jönne, nem az orrából, viszont a tüdejénél sem hallom..
2013. jan. 21. 15:00
 3/10 Gyönyörűséges ***** válasza:

Jajj de jó ez a kérdés, nekünk is ugyanígy van, ahogy írtad...szóról-szóra... Na, az előbb orrszívóztam, azt hittem minden kijött, ült az ölembe stb.. és hallottam ezt a fura hörgést, újra porsziztam egyet és már nem hallom a hörgést... nem tudom, hogy ez segített e vagy sem, de valamivel jobb lett utána. Nekem 2 napja ilyen...


Ajánlották a lándzsás utifű szirupot, az tényleg jó? Én sose használtam, jó babáknak is?

2013. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem babáknak azt még nem lehet.. Igen, az orrszívás után nálunk is jobb a helyzet, de aztán megint előjön ez a hörgés...
2013. jan. 21. 20:01
 5/10 Gyönyörűséges ***** válasza:

Voltatok orvosnál?

Jobban van már a kislányod?

2013. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia! Voltunk, az orvos szerint most van egy elég agresszív vírusos fertőzés, ami rengeteg orrváladékkal jár, és egy része lecsorgott neki, azt hallom amikor hörög. Kaptunk rá orrcseppet, fülcseppet, fenistil cseppet, calciumot, és persze használjuk a cebiont meg normaflore használatát is javasolta. Ha belázasodik, vissza kell menni. De sajnos még mindig nem szakadt fel a váladék, sokszor hallottam ma is. Nálatok minden rendben? Remélem Nektek elmúlt.
2013. jan. 23. 21:01
 7/10 Gyönyörűséges ***** válasza:
Mi is voltunk,adhato a landzsas utifü,ha ninvcs kiütes töle. Calciumot nekünk is irt fel,orrcsepp,sokat szivni neki. Azert nem lathatunk meg gyogyulas jeleket mert a babak lassan masznak ki az ilyen betegsegekböl. Laz nincs. En is,apja is elkapta a picitöl.
2013. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi is nagyon szenvedünk a férjemmel, szintén elkaptuk. Jobbulást Nektek, köszi szépen a tippet, akkor adunk neki lándzsás utifű szirupot.
2013. jan. 24. 16:31
 9/10 Gyönyörűséges ***** válasza:
Dm-ben olcsóbb ha van a közeletekben
2013. jan. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2013. jan. 24. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!