Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » TITI triton babakocsiról...

TITI triton babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok véleményét várnám akik használják.

Köszi :)


2013. jan. 21. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt és nagyon szerettem. Jó áron el is adtam a vaterán:)

A bébiszitterünk is gyakran vitte benne sétálni a gyereket, ő is nagyon szerette, pedig neki 3 gyereke van, szóval van némi tapasztalata babakocsi terén.


Vannak negatívumai is, pld. kicsi a mózes, a sportrész kagylóüléses (csak egyben dönthető), és nem nevezném igazi többgyerekes babakocsinak, annyira nem tartós.


Nekünk tökéletes volt, a gyerekem pici volt, és csak 1 gyerekre terveztük.

Összességében könnyű, könnyen kezelhető, olcsó babakocsi, nagyon jó vele sétálni, nagyon kényelmes, fordulékony, egy kézzel, sőt "két ujjal" simán tolható, fordulható.

2013. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem most az van és amenyire azt irták xar annyira nem bánom mégis meg vetem a mozes stabil és nagyon szupi egyedül a sport tünik kicsinek most 21honapos lányom tolom benne igaz még bele fér de olyan furcsa:-)
2013. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Meddig lehet használni akkor kb a mózesét? Azt olvastam nehéz egyedül cserélni rajta a "feltétet :)". Ti mit gondoltok erről?
2013. jan. 21. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!