Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milumil 1 optima tápszerről...

Milumil 1 optima tápszerről tapasztalat?

Figyelt kérdés
Tápszert kell váltanunk mert a mostanit már nem hajlandó megenni.Erre gondoltam.
2013. jan. 22. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A HA1-es változatra gondolsz? Miután én is erre a tápszerre váltottam, a fiam ezt nagyon szerette. Azt hittem, az anyatejen kívül nem akar elfogadni mást, de kiderült, csak a tápszerrel volt a gond. Minden jót!
2013. jan. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdemesebb a HA változatát kipróbálni?Először Milupa fermentáltat kapott, azt ette kb másfél hónapig aztán Humana 1-re váltottunk de már az sem kell neki.Nincs semmi baja csak nem akarja enni.
2013. jan. 22. 10:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már próbáltátok a simát, és nem lett baja a babádnak, akkor nem kell már HA-s, mert az rosszabb ízű, mint a sima. Minden jót!
2013. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az en babam is ezt kapja es nagyon szereti
2013. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam születésétől kezdve a Milumil HA 1 Optimát kapta, mikor betöltötte a 4 hónapot elhagytuk a HA-t és sima Milumil 1 Optimát eszik azóta. Szerintem észre sem vette, hogy másmilyet kap, mi viszont igen, mert a HA 600 grammos 2200 ft a sima 900 grammos és 900 ft. Nem mindegy, főleg, hogy egy hétig sem elég a 600 gramm.
2013. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom is ezt eszi, a simát, szereti, már 3 hónapja ezt eszi. Előtte evett Milumil Komfort 1-et, amivel megoldódott a hasfájása, majd utána mi is az ára, meg a nagyobb kiszerelés miatt váltottunk az Optima 1-re.
2013. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Babó84 válasza:
100%
Mi is Milumil start Ha-val kezdtünk, a gyerekem szó szerint zabálta (valószínűleg nem volt elég tápláló neki), ezért mi is áttértünk a sima tápszerre (nem vagyunk tejcukor érzékenyek) amikor a kisfiam 3 hetes volt. Mivel nem akartam nagy ízkülönbséget, ezért Milumil Optima 1-gyet vettünk. Egyáltalán nem voltam vele megelégedve! A tápszer habosodik, és a gyerek úgy büfögött tőle, és annyi pukija volt... Szegénykém sokszor nyifegett és nem bírt aludni. Persze először mi is emésztési gondokra gondoltunk, de egyre jobban gyanakodtam. Az sem tetszett, hogy ha lekevertem a tápszert, egy idő után leült az aljára a sűreje. Végül kb. 2 hete tápszert váltottunk, és lám, elmúlt a pukiroham és az állandó böfögés. Két fajtát próbáltunk azóta, a Beba Pro 1-nél maradtunk, az egyáltalán nem habosodik, és szerintem nagyon jó minőségű. De jó még a sima Milupa 1-es (volt Mildibé), ennek az ára jobb mint a Bebának, egy kicsit édeskésebb. De egy kicsit ez is habosodik, ezért maradt a Beba.
2013. aug. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!