Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek pár hetes babája nem...

Akinek pár hetes babája nem fogadta el a cumit, késöbb kellett neki és mikor?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem próbálsz meg egy másik fajtát? az én lányom a nukosat nem volt hajlandó elfogadni a mam-os az jöhetett :).
2013. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk forditva volt.Elején cumizott,már nem.Kb 5hetes koráig fogadta el.Utána max babakocsiban vagy kendőben,de 2hónapos korától már azokban se.Sziv rajta kettőt és kiköpi.Én nem szoktatnám rá a helyedben.Sokkal nehezebb leszoktatni...Én nagyon örülök,hogy nem cumizik a lányom.
2013. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fogadta el és nem lett cumis. Pedig próbálkoztam, hogy ne sírjon, de Ő inkább sírt. A cumi nem nyugtatta meg. Csak mi ha felvettük. A testközelség kellett neki.
2013. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nálam a kettőből egyik sem fogadta el a cumit, mindkettő a kezeit találta meg, a nagy 2 éves koráig a hüvelykujját rágta, a kicsi 1 évesen leszokott a középső és gyűrűs ujjáról. Minketten maguktól döntöttek a leszokás mellett, egyszer csak már nem vették a szájukba a kezüket, a cumit meg sugárba köpték ki, néhányszor megpróbáltam visszaadni, de nem kellett nekik, aztán meg nem erőltettem.
2013. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kisfiam 3 hónaposan szokott rá, ma is a legjobb barátja....lenne ha napközben is megkapná, de már csak alváshoz van. 2 éves most
2013. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elejen a mi kislanyunk sem szerette a cumit, (igaz nem is eroltettem) hiaba tettem a szajaba, meg messzire repult a cumi, ugy kikopte. 4honaposan elkezdte ragni, szopni az ujjat, na azt nem hagytam, es beleraktam a cumit a szajaba, elfogadta...most 5 honapos.
2013. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első két hétben cumiztak az ikrek aztán nem kellet nekik.

Próbáltam nekik visszaadni de nem kellet.Én meg annyiba hagytam.

van itthon 6 fajta de egyik sem kell nekik.

2013. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krisztivan ***** válasza:
Soha,semmilyen cumi nem kellett neki:-))Pedig néha jól jött volna:-))
2013. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!