Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mindig ugyanakkor szoktátok...

Ti mindig ugyanakkor szoktátok kivinni levegőztetni a babát? Vagy ilyenkor mennyire fontos a napirend hogy ugyanakkor vigyük ki?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a napirend elsősorban az alvásnál és étkezésekkor fontos. Nem lehet mindig ugyan akkor kimenni. Sok minden közbejöhet. Rossz idő, várni kell a postást, betegség stb.
2013. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nagyon ritka, hogy csak úgy sétálgatunk kedvünkre, össze szoktuk kötni a tennivalókkal
2013. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én elég napirend-szerető ember vagyok, de a levegőztetésben nem voltam kötött. Akkor mentünk, amikor úgy éreztem indulhatunk.

Néha nyűgösebb napokon nehezebb volt összevakarnom a lányom és magam, olyankor nem indultunk el hamar. De volt, hogy szép időben, alig vártam, hogy végre kimehessünk, akkor pikk-pakk elindultunk. S a kintlét idejét sem számolgattam. Volt, hogy csak fél óra volt, és volt, hogy egész délelőtt kint voltunk.

Persze alapvetően hasonló időpontokban mentünk, mondjuk etetések között, tehát ebben valamelyest kötött volt az idő, de nem úgy csináltam, hogy csak és kizárólag 10-11 között mehetünk és kész.

2013. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szóval: igen, van napirend, ami inkább a tevékenységek egymás utániságából áll, nem a szigorú percre beosztott teendőkből
2013. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi mindig ugyanakkor megyünk, ez volt az első "napirendi pont", ami beállt, úgy 2-3 hetes korában. Igaz, sok választási lehetőség nem volt, akkor mentünk levegőzni, amikor a naggyal is szoktunk.

Evésben-alvásban nem erőltettem semmit, igény szerint szoptattam, és hagytam, hogy akkor aludjon, amikor álmos. Az alvása úgyis folyamatosan változik ez első évben, az esti fürdetés időpontját leszámítva felesleges bármihez is ragaszkodni, az evése pedig akkor állt be stabilan, amikor elkezdtük a hozzátáplálást. Most 9 hónapos.

2013. jan. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, mivel egyik nap délelőtt süt a nap, másnap délután. Inkább akkor viszem ki amikor jobb idő van, ha látom délelőtt hogy süt a nap, akkor nem várok vele. Ha rossz idő van, egyáltalán nem viszem ki.
2013. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!