Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe öltözteted pár hetes...

Mibe öltözteted pár hetes babád a lakásba? Hány fok van? és ha kiviszed mit adsz rá? Mennyi idős pontosan a babád?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

5 hetes:)

23-24 fok van nappal, rovidujju body es hosszuujju rugi vagy kisnadrag, meg felso es alajuk szinten rovidujju body. De tegnap pl ujjatlan kis korduha volt rajta, alatta hosszuujju body es harisnya.

Ejszaka 22 fok van, rovidujju body, hosszuujju rugy, es bele a kozepesen vastag halozsakjaba:)

Ha kiviszem, akkor abba ami eppen rajta van, ra egy kis vekony kardigan, meleg overal es sapka, es bele a mozesbevalo meleg bundazsakba:)

2013. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ma 2 hetes a kisfiam.


Itthon általában body+rugi felállásban öltöztetem.Ha a talp nélküli rugit adok rá, akkor adok rá zoknit is.Egyébként nem.Nem akarom túlöltöztetni, egyébként is nagyon izzadós.Van egy kis polár takarója..azzal takargatom még pluszban.

Kintre: body, rugi, meleg pulcsi,zokni, anorák, plusz a babakocsiba rakok ilyen lábzsák félét, csak az egész testét körbe öleli, meg sapi, minderre pedig még egy kistakaró.Kint folyamatosan ellenőrzöm a tarkóját hogy nem-e hideg.

2013. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elrontottam!!!7 hetes a fiam!

2. voltam


:P

2013. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk Magyarországon kicsit túl-meleget javasolnak a lakásban, melegben jobban szaporodnak a bacik. Most néztünk utána, és kiderült, h túlfűtünk. Éjjelre 19-20 fokot javasolnak, nappalra 21 elég, fürdéshez 22-23 elég! Ha úgy látod, hogy hideg a tarkója, lehet fokozni kis sapival, pléddel.

Életkor nálunk más, tavaszi a baba, csak azt írtam, amit olvastam!

2013. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!