Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mászó babátokkal mit csináltok...

Mászó babátokkal mit csináltok a járólapos/kövezett részén a lakásnak?

Figyelt kérdés

Nálunk a konyha és az előszoba járólapos és egy picit hideg. Szőnyeget mégsem tehetek a konyhába, de állandóan a lábamnál sertepertél a kislányom, nem fog felfázni?

Társasházban lakunk azaz nem hideg pince stb van alattunk, hanem másik fűtött lakás


2013. jan. 22. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Na ezt már nemrég én is majdnem megkérdeztem. Én azt csinálom hogy amíg főzök addig etetőszékbe elvan (szerencsére türelmes lurkó, és gyors kajákat igyekszem főzni :) ) a nap nagy részét meg a nagy szobába töltjük. de még csak kúszik meg nem mászkál sokat de nekem is ki kell valamit találnom mert én is félek hogy felfázik.
2013. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A lányom mikor kúszott/mászott téglalakásban laktunk, de alattunk fűtetlen garázs volt így nagyon hideg volt a köves padló. Mi gyermekrácsot tettünk a szobaajtókra, így nem tudott kijönni, én viszont mindig láttam, hogy éppen mit csinál, tehát szem előtt volt. Amúgy én a konyhába tettem le azért egy futó rongyőszeget ha éppen úgy volt, hogy kint voltunk a konyhába enni vagy csak ott kavart a lábamnál, azért nem akartam folyton szobafogságra ítélni. Az előszobába, fürdőbe stb. nem engedtem ki soha.


Most panelen lakunk, itt egyáltalán nem hideg a köves része sem a lakásnak, így a fiamat hagyom szabadon garázdálkodni.

2013. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eleinte sokat paráztam ezen, most már, hogy egy ideje mászik és nem lett semmi baja a kislányomnak megnyugodtam. Csak attól félek, hogy elesik, ma éppen elkaptam mielőtt beverte volna a fejét. Fel nem fázott, már kb 2 hónapja mászik.
2013. jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nálunk az a bibi, hogx az előszobából nyílik a szoba ill a másik irányba a konyha és a szoba meleg de az előszoba és az innen nyíló konyha hidegebb padlójú. Én is papucsot veszek azért, amikor kimegyek a szobából.

Etetőszékben egy ideig elvan, de mégsem élhet ott még fél évet amíg megtanul egyedül járni, ráadásul nagy felfedező, szeret a lábamnál matatni...

előszobában van egy hosszú rongyszőnyeg...még csak véletlenül sem mászik rá, hanem tapicskol a kövön

2013. jan. 22. 21:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor az itthoni melegítőalsója alá adtam még harisnyát (függetlenül a lakás hőmérsékletétől) vastag zoknit, vagy mamuszcipőt. Két réteg volt rajta felül is, így aztán hempereghetett akárhol. Sosem fázott fel.
2013. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fiam nem jöhetett ki az előszobába és a konyhába, még msot sem jöhet. Gyerekrácsot raktunk a szobájára.
2013. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is hidegebb a járólapos rész, ezért jól felöltöztetem, eggyel több réteget adok rá alul is és felül is, plusz vastag zokni. Még nem volt problémánk, pedig sokat fetreng/hempereg/mászik így. :) Ennek ellenére igyekszem a szőnyegen tartani, mindig attól félek, hogy valahogy beveri a fejét (most kezd felállni önállóan és előszeretettel gyakorolja).
2013. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én terítek egy szőnyeget addig a padlóra.amíg kint vagyunk,meg +réteg ruha,mert a földön csak hidegebb van
2013. jan. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor mászott amikor meleg volt, de a járólap akkor is hideg. amikor hidegebb volt (és még akkor is sokat volt a földön, ült, feküdt és sose a szőnyegén), akkor harisnyát adtam a nadrág alá.
2013. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

nem fog túlmelegedni? mert a szobában nálunk a központi fűtés miatt néha 25-26 fok is van! Ott meg harisnyában gatyával, ráadásul nagyon izzadós, így plusz réteget nem adnék rá...

javasoltak nekem egy olyat, hogy hoppendiz vagy mi. ilyen bokától combtőig érő lábszárvédő. Ezt próbáltátok már? akkor ezt ráhúznám egy mozdulattal amikor kijön a konyhába.

Meg a habtapi szőnyeget ami darabokból áll.. Esetleg ezt ismeritek?

2013. jan. 23. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!