Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek kötött...

Mi a véleményetek kötött csípő miatt kapott terpeszbetétről?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hetes, terpeszbetét 24 órás viselését javasolta az orvos, kötött csípő miatt. Nincs ficam, csak fejletlenség. Szerintetek valóban muszáj 24 órán át viselnie? Nem elég ha ráadom órákra + tornásztatom? A ti babáitokkal hogy volt?

2013. jan. 23. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nem elég, ha nincs mindig rajta akkor pont semmi értelme. Miért nem akarod ráadni mindig, őt ez semmiben nem zavarja, de sok későbbi gondot előzöl meg vele.
2013. jan. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Természetesen ráadom mindig, ha nem zavarja, de mivel tegnap este kapta, még nem volt rajt és félek, h nagyon fogja zavarni. Emiatt kérdeztem. Hallottam olyat is, h van baba, aki 6 hétig nem bír megnyugodni, mert hordania kell a terpeszbetétet.
2013. jan. 23. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem zavarja a babát, inkább az anyukák idegesek miatta és ezt átveszi a gyerek is. Mindenképpen add rá.
2013. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire kötött a csípője, hogy zavarja -e. az enyém pl tök jól viselte, egy idő után rá se adtam, mert alapból úgy tartotta a lábát; de neki nem kellett egész napra hordani. meg tornáztattam. nagyon sokat javult neki, 4 hónapos korára már majdnem teljesen ok lett. meg ha hasra teszed, az is segít
2013. jan. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kisfiamnak kötött volt a csípője neki is kellett volna hordani a terpeszbetétes pelust.de én egy nap max 1 órára adtam rá és sokat tornáztattam.és minden rendben van.most 18 hónapos
2013. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értelen a csípőjük a lányoknak, ezt mondták, 1 hete hordjuk. Nem zavarja őket, észre sem veszik, bár féltem, mert uh-n azt mondta a nő, hogy nem szeretik a babák.


És igen, 24 órában rajtuk van. Ez a lényege.

2013. jan. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!