Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hetes fiú babám hang nélkül...

1 hetes fiú babám hang nélkül eszik és alszik. Számíthatok arra, hogy kisangyal lesz? És hogy nem lesz hasfájós már?

Figyelt kérdés

Nagyon aranyos, alig lehet hallani a hagnját, néha sír fel, ha felkel és éhes. Nagyon mennyiségeket megeszik. Aztán elvan majd alszik tovább.

Nem sírós.

Akkor már nem is lesz sírós?



2013. jan. 23. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem egészen így működik. :) Nem akarlak elkeseríteni,de a pocakfájás 1 hónapos korban is előjöhet; illetve ahogy alakul,fejlődik az idegrendszerük,személyiségük még nagyon sokat tudnak változni.Ez még közel sem biztos,hogy így marad; de kívánom hogy így maradjon!Addig is élvezz ki minden nyugodt percet,sosem lehet tudni alapon.Nálunk is egyik napról a másikra változott meg minden,de vannak babák,akiknek ilyen is marad a temperamentumuk.
2013. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

1 hetes, nagyon pici még. Ebből semmilyen következtetést nem lehet levonni. Most még természetes, hogy eszik-alszik. Kb. 1 hónap múlva már nem így lesz, egyre többet lesz ébren. Ettől még lehet angyal, de biztosan fog sírni, mert a babák így kommunikálnak.

A hasfájás is 1 hónapos kor körül indul és sajnos kisfiúknál nagyon jellemző. Kívánom, hogy Te ne tudd meg, milyen egy hasfájós baba!

2013. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Az en kisfiam 4 honapig volt mintababa,aztan "elromlott":-):-):-) most 9 honapos es neha ugy nyafog mint egy kislany:-):-) de nem akarom kedved szegni,elvezd a piciked:-):-)
2013. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy egy gyerekkel soha ne legyen probléma. Egyébként az 1 hetesek elég nagy része ilyen, ettől még lehetnek később sírósak.

Bocs.

2013. jan. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom is, és a fiam is ilyen volt 1 hónapos koráig:D


Én sem akarlak elkeseríteni, de a két gyerek ég és föld, pedig tényleg angyalkák voltak:D Ez később derül majd ki:D

2013. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kb ilyen volt és Ő alapvetően ilyen is maradt, idáig legalábbis. Most 7 és fél hónapos, a sírás egyáltalán nem jellemző, mosolygós, vidám, gagyog. A fogzás persze be tud kavarni, de ez természetes. A hasfájás viszont én úgy tudom később alakul ki, szerencsére a fiam csak minimálisan volt hasfájós. Reménykedj, aztán majd kiderül.
2013. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lehet persze nekem 3 ból egyik így volt 1 hetesen is álom baba volt később is az volt.

Az első fiam már 2 napos korától rengeteget sírt hasfájós volt a kezdetektől (később kiderült hogy enyhe refluxa is volt csak senkinek se tűnt fel én meg ugye nem tudtam hogy normális e hogy bukik mindig).

A harmadikm babámnál meg úgy volt ahogy előttem írták (és állítólag ez a legjellemzőbb kisbabákra) hogy 4-5 hetes koráig egy angyal volt evett aludt, és utána lett elég sírós, és nagyon hasfájós, órákat cipeltem volt hogy csak pihenőszékben aludt 2 órát egész éjjel mert a többit végigsírta (meg én is).

Szóval kívánom a legjobbakat neked persze de lehet sajnos hogy ez csak "vihar előtti csend" :)

2013. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen volt.nem is sírt csak nyöszörgött ha éhes.aztán ez változott azért már bömböl rendesen ha nincs 1 percen belül kaja, de most sem sírós baba. Csak akkor sír ha éhes.most lesz 11 hetes.az első időkben sok baba még csak piheni a szülés fáradalmait utána jön ki az igazi énje. Nálunk az első igazi sírás az 6 hetesen volt, meg is ijedtünk hogy mi lehet a gond :) mert azelőtt alig volt hangja.
2013. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek :)

a hasfájás mikortól alakulhat ki?

2013. jan. 23. 15:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Maradjon is így ;) a hasfájás általában 3-4 hetes korban kezdődik és a baba 3-4 hónapos koráig tart
2013. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!