Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek tehetem már...

Szerintetek tehetem már etetőszékbe?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a fiam!még nem tud felülni magától de ha leültetjük akkor megül.szerintetek tehetem etetőszékbe amíg eszik vagy várjak még vele?
2013. jan. 23. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem addig várj vele, még nem ül fel magától!

Nekünk mondjuk olyan etetőszékünk van, amit lehet dönteni, úgyhogy akkor is jó volt, mikor még nem tudott magától ülni!

2013. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a miénk nem dönthetős
2013. jan. 23. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Én onnantól beleraktam, hogy az ölemben már hasizomból ülésbe húzta magát, és ott meg is tartotta. Kb. egy hét múlva felülni is tudott már.
2013. jan. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabszem ***** válasza:

Mi úgy csináltuk ,hogy olyan etetőszéket vettünk ami dönthető (nem csak a háttámra , hanem az egész ülőke) ,mert a pihenőszék 9 kilóig volt csak jó és azt mi már kb. fél évesen elértük. Ülni még nem tudott magától így muszáj volt etetőszéket venni. Nyugodtan vegyetek. Mi ilyet vettünk,csak akkor olcsóbb volt, kb. 16e:

[link]

2013. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én már beletettem amikor megült magától,nem lesz semmi baja addig míg megeteted,a fiam ennyit az ölünkben is ült már mert mindig ülni akart,már nem lehetett fektetve fogni sem.

most 10 hónapos és még csak mászásból tud ráülni a popójára,az hogy hasizomból felüljön,a nagy könyv szerint 11 hónaposan következik be,hát én nem várnék addig ...:)))

2013. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!