Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi mindent készítsek 1 éves...

Mi mindent készítsek 1 éves fiamnak egy 2napos wellneshez?

Figyelt kérdés
sziasztok wellnesbe készülünk és még nem voltunk sosem.nemtudom pontosan mi mindent készitsek neki oda.olyan tapasztalt anyukák válaszára vagyok kíváncsi aki már jártak babájukkal ilyen helyen és tudjak mi az ami mindenképp hasznos.persze az alapveto cikkekel tisztaban vagyok,mint tejecske,gyogyszerek,,,
2013. jan. 23. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

2 db nagy fürdőlepedő

legalább 4db úszópelenka

annak a tetejére kis nadrág, ha szeretnéd

ha jár, akkor papucs

köppeny, ha van

gyerek játék (pl 1 vödör, gumi állatka, labda)

kérdezz rá, hogy hajszárítási lehetőség van e a wellnes részlegen, vagy vizes fejjel kell végigmenni a hotelen, ha nincs, akkor sapi, vagy hajszárító.

Mivel nálunk mindig valaki kezében volt így nem kellett, de ha biztonságosabbnak érzed, akkor úszógumi.


Azt tapasztaltam, hogy ezeken a helyeken nincs mikró a szobában, így mi mindehova vittünk vízforralót (főleg mert tápszeresek voltak). Ami nálunk sokszor otthon maradt: az a cumiosüvegekhez mosogatószer és szivacs.

A gyerekek nálunk ragaszkodnak a saját takaróhoz, ez megkönnyíti az új helyzetet.

Mivel gyorsan kifáradnak a víztől, mi vittunk magunkkal babakocsit és az elejére egy nagy kifogót, hogy tudjon aludni, ha akar, addig se kell vissza menni vele a szobába.

Sok hotel nincs felkészülve a gyerekek fogadására, ha egyszerre több kisgyerekes család is van. Pl voltunk olyan 4 csillagosban- Sopron-, ahol nem tartottak kiskanalat az étteremben. Nem is értettük. A másik helyen olyan sokan voltak, hogy nem maradt nekünk gyerekágy, és csak 8óra mulva tudtak egyet hozni. Addig meg nem tudtam letenni aludni normálisan.. Ezek miatt érdemes rákérdezni, hogy van-e etetőszék, kiságy, gyerekágynemű, vízforraló, mikró, bébiétel...stb.

2013. jan. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi mindig vittünk utazóágyat, mert volt hogy nem kaptunk, de általában ha előre jelzed, hogy gyerekkel mentek akkor készítenek be. Vittük a saját ágyneműjét is. Ruhák, időjárásnak megfelelően, fürdő naci vagy úszópelus, papucs, köntös, lázmérő, lázcsillapító (sose lehet tudni) Úszógumi. Bébiétel, tápszer, tea, babavíz.Fürdős játék, alvós kedvenc (ha van). Babakocsi.
2013. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen koszonom ez nagyon hasznos válasz volt a számomra.kedves toled
2013. jan. 23. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!